Zavrieť

Porady

Preklad cez internet?

Dobrý deň chcem sa spýtať či niekto nepozná dobrú službu na preklad rozsiahlého textu cez internet. Hlavne nemyslím google translator a podobne veci, ale profesionalný preklad. Díky moc
Richard Asi by si mal viac upresniť čo požaduješ, zdá sa že si to ľudia vykladajú kadejako.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ahoj ja som vyskúšala službu www.rychlypreklad.sk keď som potrebovala rýchlo preložiť CV a bola som spokojná. Rýchly preklad a hlavne kvalitný za dobru cenu
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    skalloo Super ďakujem konečne niekto kto vie realne pomôcť. Určiťe to vyskúšam.
    adrian87 Super vecicka, tez som pouzil
    skalloo Vyskušal som túto službu a maximálna spokojnosť :P
      zbaliť

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Žiadny automatický prekladač neurobí profesionálny preklad rozsiahleho textu a ešte k tomu zadarmo. Ak si myslel len niečo na spôsob zadania prekladu cez internet, za ktorý si však budeš musieť aj zaplatiť skús pozrieť tu: http://cz.textemo.com/ alebo http://www.translated.net/en/ alebo zadaj dopyt sem http://www.123dopyt.sk/

    Inak na tejto stránke http://www.proz.com/ sú registrovaný len profesionálny prekladatelia, po zadaní jazykovej kombinácie, sa ti vyselektuje databáza prekladateľov, sú tam aj hodnotenia, kontakty a oblasti ktorými sa zaoberajú + cena. Ak vieš po anglicky nemal by byť problém orientovať sa na tej stránke.
    Naposledy upravil zanetth : 04.02.14 at 10:34
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik veru, otázka je na pousmiatie a myslel to, čo si myslíme, že myslel... Profesionálny Google Translator... Google sa musí ešte učiť, veeľa učiť.
    Richard No ja z toho čítam, že hľadá odporúčania na profesionálnu službu cez internet a asi platenú s ktorou má niekto dobré skúsenosti.
    jslancik no, stačilo tam uviesť jedno kľúčové slovo, a bolo by to jasné... Takto si ho tam môžeme iba domýšľať, čo ale nemusí zodpovedať zámeru zadávateľa.
    skalloo vyhľadať vie každy ale ja som chcel poradiť nejaku, s ktorou maju ľudia skusenosť a využili ju niečo ako pisal richard.
      zbaliť

    zaq5000 je offline (nepripojený) zaq5000

    zaq5000
    skus pozriet na www.jaspravim.sk, daju sa tam casto objednat sluzby za velmi nizku cenu, ale musis poriadne vyberat

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Profesionálny preklad ti spravia prekladateľské a tlmočnícke agentúry - teda živí ľudia, ale za peniaze.

    Dnes by ľudia chceli všetko zadarmo....
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    skalloo Ja som nikde nenapisal že to chcem zadarmo!!!
    jslancik láskavo sa nerozčuľuj. nenapísal si, že chceš platenú službu.
    skalloo ja sa nerozčulujem , len som napisal, že profesionalnu službu (čiže som myslel že ludia pochopia , že zrejme nebude zadarmo) zadarmo ti dnes nikto nič kvalitne neda
    taiko nuz ale pravdu ma, aj ked zadal otazku velice krkolomne, nepisal, ze to chce zadarmo.
    Hlavne aby sme sa kvoli tomu nevadili
    Zadavatel by mohol aj uviest o ake jazyky by sa jednalo.
    jslancik ak by sme išli do detialov - chce SLUŽBU - teda nie človeka, ktorý poskytuje službu. Porovnal to s google translate, takže je to jasné - jedná sa o službu - program, aplikáciu. Nie o človeka. Od google translate uviedol rozdiel jedine "profesionalitu".
    taiko jasne, chapeme sa, mohol to aj presnejsie napisat.
    skalloo nejedna sa o konkretný jazyk..často potrebujem preklad z rôzných jazykov a jedine čo chcem je aby to bolo kvalitne a rýchle.nemam rad prekladatelske agentury lebo je to s nimi zdĺhavy proces čo sa tyka ceny som zato ochotný adekvatne zaplatiť
      zbaliť

    Preklad cez internet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.