Zavrieť

Porady

Mám nárok na príspevok pre SZČO §49?

Som ŤZP,chcel by som požiadať o príspevok z úradu práce pre SZČO podľa paragrafu §49,ako iná zdravá osoba.Nechcem príspevky pre ŤZP ako SZČO z dôvodu nutnosti zriadovania prevádzky,aj keď forma mojej živnosti by to nevyžadovala. Z prevádzkou súvisia všetky náklady,ktoré prevádzka vyžaduje a právne formy ktoré vyžaduje.Počiatočné náklady,ktoré mi nikto nepreplatí vlastne vezmú moje financie na začatie podnikania,bez ohľadu na to či budem mať zákazky.
LukyKs Ťažko povedať, čo sa pýtaš

skús oddeliť zadanie
popis

od

otázky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lame166 je offline (nepripojený) lame166

    lame166
    Som ŤZP,chcel by som požiadať o príspevok z úradu práce pre SZČ podľa paragrafu §49,ako iná zdravá osoba.Nechcem príspevky pre ŤZP ako SZČ z dôvodu nutnosti zriadovania pracoviska,aj keď forma mojej živnosti by to nevyžadovala. Z chráneným pracoviskom súvisia všetky náklady,ktoré prevádzka vyžaduje a právne formy ktoré vyžaduje.Počiatočné náklady,ktoré mi nikto nepreplatí vlastne vezmú moje financie na začatie podnikania,bez ohľadu na to či budem mať zákazky.

    Mám nárok na príspevok pre SZČO §49?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.