Zavrieť

Porady

tlač DP FOA na eDane - potvrdenie

Prosím Vás, ako treba vytlačiť "Potvrdenie o podaní daňového priz....." na eDane. Vôbec to neviem nájsť. Samotné DP mi ide vytlačiť,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    nie, v edane ani nebude mozne tlacit potvrdenie - edane java je urcene na elektronicke zasielanie

    ak chce clovek potvrdenie k tlacenemu DP, musi si bud DP vypisat na stranke FS - kludne aj bludy, pretoze po zadani tlace vyhodi zip subor, ktory je potrebne cely rozbalit a po rozbaleni otvorit potvrdenie - ktore ale treba vypisat rucne, pripadne pomocou vhodneho softveru v PC

    alebo si treba ulozit vzor DP FO A - znovu je dostupny len v zip - a postupovat ako som napisala vyssie

    preco robit veci jednoducho, ked sa daju robit zlozito
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    skjarmila Netreba to vypisovať, načíta sa to.
    vjejka ja som to načítala, ale potvrdenie mi vyhodilo prázdne, daňové priznanie vypísané robím niekde chybu?
    skjarmila Potvrdenie sa načíta takým istým spôsobom, vtip je len v tom, že keď už máš vyplnené tlačivo daňového priznania tak dole na tom formulári sú tlačidlá: Ulož,Načítaj,Vytlač, Skontroluj,Vyčisti,Poučenie, a POTVRDENIE. Tak treba kliknúť na "Potvrdenie" a znova sa zopakuje celý postup so ZIP súborom. Keď sa klikne na "Vytlačiť" tak v ZIP súbore je síce súbor: "form.237.DPFOA-13-potvrdenie-print-save.pdf" ,ale je k ničomu lebo ten sa nenačíta....Takže po kliknutí na "Vytlač" sa zo ZIP súboru dá načítať len daňové priznanie. Ach jaj aj mne už z toho všetkého šibe...mne sa zase pre zmenu zhodou okolností podarilo načítať len to potvrdenie...tak som sa v tom vrtala lebo daňové priznanie sa mi veru ručne vypisovať nechcelo..
    Centrum asi sa nudíme od roboty, preto nám pridávajú tieto problémy a potom, že " v jednoduchosti je krása".... Trvá mi všetko raz tak dlho, kým sa zorientujem kde a ako vôbec na to ....
    vjejka fakt nepochopiteľné, každý rok nejaký problém, neviem prečo to už nemôže fičať všetko normálne, za tie roky by to už bolo fajn
      zbaliť

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    za aký rok podávaš DP? na e-dane ešte nie sú tlačivá na rok 2013

    potvrdenie si vieš vytlačiť: hore na lište - práca s DP - Tlač potvrdenia o podaní

    Anina1976 je offline (nepripojený) Anina1976

    Anina1976
    v aplikácii e-dane sa asi nedá vytlačiť potvrdenie (ja som to tam, nenašla)....tak som išla priamo na portál, nahodila znovu DP, aby som si tam vytlačila potvrdenie k DP....vyhodilo mi to uložiť vo formáte ZIP, že potom si to otvorím v PDF a budú tam údaje načítané....ALE stále mi tam nič nenačítalo, iba prázdne potvrdenie....tak som sa tešila, že už môžem konečne porobiť nejaké DP a teraz ma bude trápiť takáto blbinka ??
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kn-alka tu sa o tom debatovalo:
    http://www.porada.sk/t236532-nevie-n...ml#post2499112
    kn-alka mimochodom, asi máš e-dane/java, nie? tam že vraj potvrdenie o podaní nie je..... osobne neviem, ešte som si to nestiahla
    skjarmila Keď si otvoríš ZIP, súbory, ktoré v ňom sú v pdf a fdf treba najskôr rozbaliť do nejakého adresára.(v hornej lište je na to ikonka ("Rozbaliť do"). Potom si to v tom adresáre nájdeš a klikneš na súbor FDF. Otvorí sa ti tlačivo prázdne nevyplnené, ale s takým žltým výkričníkom, na ten keď sa klikne tak sa vypíše nejaké upozornenie a vedľa toho je okienko "Volby" klikneš, vyberieš možnosť: "Dôverovať tomuto dokumentu.." a tlačivo sa ti načíta..Dúfam, že som pomohla
      zbaliť

    tlač DP FOA na eDane - potvrdenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.