Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Dakujeme, ze si nas v nazve prispevku oboznamil so startovanim tvojho pocitaca.
    Otazku si nezadal ziadnu a chces, aby sme ti napisali na mail?
    Co, blahozelanie k sviatku?
    Prestuduj si pravidla porady, ak chces dostat odpoved na nejaku otazku

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Co presne od nas chces? Aky mas presne problem?
    Z toho co si popisal mne vyplyva, ze si vypinal Windows natvrdo tlacidlo, miesto vypinania cez "Start menu", alebo cez volby po "CTRL-ALT-DEL". Tym si Windows mohol poskodit. To co ti vypisovalo, znamena iba to ze si nevypinal windows standardne a ponuklo ti moznost pripadne poskodenia opravit.
    Modra obrazovka nemusi znamenat koniec sveta, ak ju nedostavas stale. Restartni pocitac, nastartuj ho do "Save Mode". Ak bude kompletne nabootovany, restartni ho cez "Start menu". Ak si to uz moc nepok.....vil, malo by to fungovat dalej, za predpokladu ze to nebudes aj nadalej vypinat natvrdo. Ak je windows velmi chory, budes ho musiet preinstalovat. (teda aspon ja by som to tak urobil).
    Mam vsak doejm ze toho o PC/WINDOWS vela nevies, takze mozno by si mohol poprosit niekho skusenejsieho, kym nenarobis vacsie skody.

    PS: Nazov temy ma byt kratky strucny vystizny, aby Tvoja tema mohla pomoct aj inym ludom. Popis problemu mozes dat do upresnenia temy

    mam pocitac windows vypinal som ho tlacitkom a prestal mi ist napisalo mi but windows did not potom som dal start normalny a normalne sa nacitaval a objavila sa mi modra obrazovka a restartlo to

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.