Zavrieť

Porady

Poznámky elektronické odosielanie

Čo znamená pri odosielaní Poznámok cez Java, keď mi pri načítaní prílohy napíše hlášku "Nesprávny počet dokumentov pri type podania". Odosielam v pdf. formáte ale typ mi stále prepíše na cvs, neviem či v tom je problém alebo v niečom inom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LydaLyda je offline (nepripojený) LydaLyda

    LydaLyda
    Mne sa dostala taka informácia, (nemám to ešte odskúšané), že pri elektronickom zasielaní sa má poslať len jedna príloha (viac príloh, aj keď budú v pdf - nezoberie) t.z. všetko čo sa má poslať, sa pošle ako 1 príloha (stiahnuť treba všetko do jednej prílohy)

    Hakika je offline (nepripojený) Hakika

    Hakika
    Podľa mojich vedomostí sa poznámky k účtovnej závierke môžu posielať výlučne cez portál finančnej správy.
    http://www.porada.sk/t232754-poznamk...vierka-po.html
    Naposledy upravil Hakika : 26.02.14 at 21:06 Dôvod: doplnenie
    avalik to bolo pisane v case ked edane java 2014 este neboli spustene, teraz v edane java su aj poznamky dostupne

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    vybrala si typ prilohy ... pdf, alebo nechala tam prvu ponuku co ti zobrazuje .... csv?
    Ester plus Typ prílohy som vybrala pdf.

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    tak ako to je s tými pznámkami? snažím sa ich podať, ale hlási mi túto chybu? ako sa má teda správne postupovať? mám prílohu aj ako pdf aj ako csv a stále mito vyhlasuje chybu podania? ako ste to vyriešili vy?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    martina2006 mne to hlásilo cez e dane JAVA, ale cez stránku finančnej správy mi to prešlo bez problému.
    JAJA11 tak som to podala aj ja cez internetové stránky.... len nechápem, prečo to cez e-dane nejde.... zas niekto niečo nezvláda? hlavne že píšu, ako všetko skvelo funguje.... a my sa tu trápime s podávaním výkazov na 10 x.... súvahu som tiež posielala na viackrát, kým mi ju zobralo......
    JAJA11 Ďakujem :-)
      zbaliť

    Poznámky elektronické odosielanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.