Zavrieť

Porady

Farmari, producenti kvalitnych produktov - KOSICE a OKOLIE

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Priatelia, ak odoberate od nejakej babky, ujka z dediny vajicka, nejaky farmar vam dodava kuriatka, kapune. Ak poznate poctiveho vcelara, ktory vam predava kvalitny med. Ak odoberate od maleho pestovatela, ci z fsrmy salaty, mrkvu, ci inu kvalitnu zeleniu, ak si chodite k niekomu oberat jablka. Proste ak viete o akomkolvek kvalitnom predaju z dvora, ci z farmy. Nevadi, ak su za vyssiu cenu ako v hyper-smetiskach, hlavne nech je to kvalitny poctivy vyrobok, "vychovok", ci "vypestok"
Prosim podelte sa aj s nami o tieto kontakty. Mozno pomozete nam, ale aj tomu od ktoreho si produkty odoberieme.
Prosim davajte info iba o tom co ste osobne vyskusali (napr "toto som kupil tam a tam a bolo to super"). Inak sa tu stratime v zaplave stranok, ktora zaplava ucelu neposluzi..
Usporiadat
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
...a JUST nedám ...
tak pukni
...kua , žeby karma ???

Už mi puklo v krížoch ...doslova ma posexovalo ...
uf tak to som nechcel
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Trocha a aj mimo lokality. v Presove otvorili a velmi dobre prosperuje Farmarsky obchod, maju aj FB stranku. daju sa tam kupitoverene aj s menami dodavatelov, domace produkty, od medu, masla, masti....az po maso, zeleninu. je to v strede mesta, som s nakupmi tam velmi spokojna. Na FB stranke daju avizo, kedy co dovezu, ked ta uz poznaju a zavolas, aj odlozia, lebo vsetko je hned rozobrate.
myslim ze toto by mohla byt cesta, ked sikovnik, zozenie dodavatelov farmarov a zabezpeci im odbyt na jednom mieste
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
anet
Dnes som natrafila na toto http://www.poctivyfarmar.sk/ vlastnú skúsenosť nemám
no tak sup sup, ist vyskusat a podat hlasenie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Dnes som natrafila na toto http://www.poctivyfarmar.sk/ vlastnú skúsenosť nemám
Nooooooooooo........
0 0
denisahud denisahud

denisahud je offline (nepripojený) denisahud

Do predajne "Poctivý farmár" chodievam od jej otvorenia. Majú tam super mäsové výrobky /jaternice, klobásky, tlačenky, pečeňovka nemá chybu/, cez presklenú stenu v predajni vidíte, ako porcujú mäso, hydinu majú v mrazákoch, chladenú myslím len na objednávku, predávajú aj ovocie a zeleninu, mliečne výrobky, vajíčka, dokonca chlieb a pečivo, rôzne sušené ovocia, huby, lekvár, med.
Na jeseň robili domácu zabíjačku, postavili stánky, vyvárali dobrotky....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
denisahud
Do predajne "Poctivý farmár" chodievam od jej otvorenia. Majú tam super mäsové výrobky /jaternice, klobásky, tlačenky, pečeňovka nemá chybu/, cez presklenú stenu v predajni vidíte, ako porcujú mäso, hydinu majú v mrazákoch, chladenú myslím len na objednávku, predávajú aj ovocie a zeleninu, mliečne výrobky, vajíčka, dokonca chlieb a pečivo, rôzne sušené ovocia, huby, lekvár, med.
Na jeseň robili domácu zabíjačku, postavili stánky, vyvárali dobrotky....
Pôjdem ( ďaleko to nemám ), pozriem, okoštujem...uvidíme
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
denisahud
Do predajne "Poctivý farmár" chodievam od jej otvorenia. Majú tam super mäsové výrobky /jaternice, klobásky, tlačenky, pečeňovka nemá chybu/, cez presklenú stenu v predajni vidíte, ako porcujú mäso, hydinu majú v mrazákoch, chladenú myslím len na objednávku, predávajú aj ovocie a zeleninu, mliečne výrobky, vajíčka, dokonca chlieb a pečivo, rôzne sušené ovocia, huby, lekvár, med.
Na jeseň robili domácu zabíjačku, postavili stánky, vyvárali dobrotky....
hmmm, to znie dobre. asi sa aj ja v Septembri zastavim
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
anet
Dnes som natrafila na toto http://www.poctivyfarmar.sk/ vlastnú skúsenosť nemám
no tak sup sup, ist vyskusat a podat hlasenie
posli grajcar a idem, podám
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
taiko
anet
Dnes som natrafila na toto http://www.poctivyfarmar.sk/ vlastnú skúsenosť nemám
no tak sup sup, ist vyskusat a podat hlasenie
posli grajcar a idem, podám
naaa co? Nemas na rozka?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

taiko
no tak sup sup, ist vyskusat a podat hlasenie
Ja nie som veľký mäsožrút Ale tak, niečo máme vlastné, príp. taký králik od susedov, teľacie, jahňacie mi nosí dolný sused, kupuje z farmy a divina u nás fičí (práve som nakukla do mrazáku, a ešte sa mi tam povaľuje nejaké karé z jeleňa).
Ale ak budem mať cestu okolo, isto sa tam zastavím a nakuknem
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
anet
buchač
...a sme pri merite veci - skutočnosti ...
No tak to je.
Ja viem .
Ty vieš .

...a Tai chce tie overené dvory ???
Hm ...
Buchy vyjadri sa jasne, Hotentotovi ani vlastna mat nerozumie. Co presne Ta trapi, comu na tom co som napisal nerozumies? V com je moj nazor zly, nerealny? Ale nie bludy, inotaje a omacky. Mas dvory kam chodis po produkty? Podel sa s nami o dobre info.
Bludy , inotaje , omáčky ???
Môžem ja za to , že nerozumieš ?
Názor aj beriem , no je trochu nereálny ... viď Hotentótska omáčka - prečítaj ešte raz .

Dvor/y v úplnom slova zmysle ani nie .
No mám tých nejakých predajcov , kde ne/pravidelne nakupujem ... špecifikovať sa ale proste nedá .
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať