Zavrieť

Porady

Wifi

Dobry den , potrebovala by som poradit . Mam lenovo s Win 8. po zapnuty PC som zistila ze mi nejde wifi..s druheho PC sa da pripojit na moju siet..vsetko je v poriadku so sietou , ide to aj cez kabel ale wifi mi nejde. mam tam znazornenu taku hviezdicku..viete mi pls poradit?? dakujem
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

No neviem ake mas Lenovo, ja mam U165 a tam na pravo pri konektoroch na sluchatka a mikrofon je vypinac, ktorym sa zapina a vypina WIFI - aby zbytocne nezral baterku ked ho nepotrebujes.
Mas tam taky vypinac a ak ano mos ho zapnuty?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Simonka Poláčková
Dobry den , potrebovala by som poradit . Mam lenovo s Win 8. po zapnuty PC som zistila ze mi nejde wifi..s druheho PC sa da pripojit na moju siet..vsetko je v poriadku so sietou , ide to aj cez kabel ale wifi mi nejde. mam tam znazornenu taku hviezdicku..viete mi pls poradit?? dakujem
Bolo by vhodné uviesť typ NB - presne - potom sa ľahšie radí. Takto len teoreticky....
0 0
command command

command je offline (nepripojený) command

Ak je ta hviezdicka oranzova alebo zlta znamena ze si pripojena na router ale nemas pristup k internetu skus na to kliknut a dat centrum sieti tam by ti malo ukazat ci si pripojena k routru a ci aj k internetu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať