Zavrieť

Porady

Soft na JU vers. Excel

- Ne internete koluje niekolko jednoduchych free softov na vedenie jednoducheho uctovnictva. Zial uz si nepamatam kde, kedy som to videl. Viete poradit nejaky soft, najlepsie niekto, kto taky aj pouziva?
- daju sa na Slovensku pouzit podobne ceske programy? (Je ich viac)
- Moze niekto poskytnut JU vyrobene v Exceli?
Uz to aj na mna prislo ze musim viest uctovnictvo :-(((
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    A dobré je aj www.mrp.sk. České by som ti neodporúčala. Slovenské sú robené na našu legislatívu a tá je iná ako česká.

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Ja som svojho času robila u jedného podnikateľa, ktorý bol taký skrbláň, že nám na účto nechcel kúpiť softvér - tak sme si v exceli vytvorili tabuľky na PD, pokladnicu atď... ale nie je to nič moc. Strašne neprehľadné, nijaká pomoc, všetko robiť za program a v neposlednom rade je účtovníctvo tak variabilné, že zvládnúť všetky vzorce a zadať ich správne do tabuľky zabralo viac času, ako samotné účtovanie.
    Nedoporučujem snažiť sa vytvoriť si PD v exceli - jedine nejaké tabuľky pomocných výpočtov, nič viac.
    Na to máme na Slovensku niekoľko softvérových firiem, ktoré sú už naozaj vymakané - a demo verzie sú zväčša zadarmo. Pre začínajúceho podnikateľa to bohato stačí...

    Soft na JU vers. Excel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.