Zavrieť

Porady

Reklamacia zim.bundy

Awojte.buduci piatokto bude 30 dni co mam zimnu bundu na reklamacii.cierna bundicka pustala po celom povrchu bielu vypln zvnutra.pouzivana dva mesiace,len sporadicky nakolko som mala dalsie tri.neprana.myslite ze ako dopadne reklamacka? Vratia peniaze? Ci mi ju povrchovo ocistia a povedia ze je to ok to by ma nahnevalo,nakolko hadam ked raz pusta vypl tak ju bude pustat opat
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ano, podla mna mas narok reklamovat vyrobok.
    Ako sa reklamacia bude riesit, ci vymenou tovaru,alebo vratenim penazi, o tom rozhoduje predajca.Je zbytocne tu hadat,ako sa rozhodne .

    Viac o postupe pri reklamaciach citaj TU http://www.pravaspotrebitela.sk/inde...hures&itemid=9

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Reklamácia má byť vybavená do 30 dní. Ak je potrebné, aby sa výrobok preskúšal, sú povinní ti to oznámiť, ty to však nemusíš akceptovať. Pokiaľ do tej doby nie je vybavená, máš právo na vrátenie celej kúpnej ceny.
    Za ďalšie - pokiaľ sa vada vyskytne počas prvých 6 mesiacov od dátumu kúpy - považuje sa to za výrobnú vadu.
    arizona priložila link, ja priložím ďalší: http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/...-spotrebitela/ - §18

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.