Zavrieť

Porady

otázka k rôznym značeniam

prosím o oznámenie, čo znamenajú tie blikajúce otazniky pred novými príspevkami a všetky tie značky okolo... hľadám a hľadám a nič.
A ešte otázka, keď sa zapojím do témy a chcem on-line čakať na ďalšiu diskusiu (nemyslím teraz sledovať tému), čo mám stlačiť aby som videla odpoveď, ktorá príde? Ďakujem :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    keď pôjdeš odpovedať, uvidíš ich vedľa okna, ak na niektorého klikneš, vložíš ho do textu. Slúžia ako skratky pre lepšie pochopenie toho, ako je príspevok myslený.
    Ak nad ním postojíš, ukáže sa ti ang. názov Slniečko - úsmev bolo prvé :-).
    Hore na modrej lište stlač najnovšie príspevky

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    kukučka
    keď pôjdeš odpovedať, uvidíš ich vedľa okna, ak na niektorého klikneš, vložíš ho do textu. Slúžia ako skratky pre lepšie pochopenie toho, ako je príspevok myslený.
    Ak nad ním postojíš, ukáže sa ti ang. názov Slniečko - úsmev bolo prvé :-).
    Hore na modrej lište stlač najnovšie príspevky
    Ďakujem :-)) no tie ikony napravo od textu som si všimla, priznám sa, že som prehliadla tie ikony pod týmto oknom.
    Môžeš mi ešte poradiť, ako sa vrátiť na tú istú stránku? Resp, veľmi zle sa mi vracia naspäť k tomu istému príspevku.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    je viac možností, asi najčastejšie to robíme tak, že máme otvorenú poradu viackkkrát. Ja teraz napríklad keď dopíšem túto odpoveď, kliknem hore na čiarku a stránka bude svietiť dole na lište, kde už mám napríklad šuťák. Kliknem naň a pôjdem písať a čítať tam. Potom zase klik na túto, čo si mi odpísala. Vyskúšaj
    Naposledy upravil kukučka : 31.03.06 at 22:37

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    kukučka
    je viac možností, asi najčastejšie to robíme tak, že máme otvorenú poradu viackkrát. Ja teraz napríklat keď dopíšem túto odpoveď, kliknem hore na čiarku a stránka bude svietiť dole na lište, kde už mám napríklad šuťák. Kliknem naň a pôjdem písať a čítať tam. Potom zase klik na túto, čo si mi odpísala. Vyskúšaj
    no a ak tú stránku sama neaktualizuješ, tak sa ti tam ten príspevok objavi?
    A ešte ďalšia otázka? čo je to šuťák? nejako sa mi to inak zobrazuje ako klasicke témy, a ešte som to nerozbaľovala...

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    hore na lište je zelená šipka vľavo, tým sa vraciaš nazad na príspevky ktoré si videla. Ak odpovieš a po nejakom čase dáš najnovšie príspevky, tak nájdeš medzi nimi aj ten, ktorý ta zaujíma.
    Môžeš si nastaviť sledovanie témy.
    Tiež uvítam nejaké triky na lepšiu orientáciu v Porade.
    Alebo si zapamätaj prispievateľa a vyhľadáš si jeho príspevky, tam sa ti ukážu v časovom slede.

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    Lida
    hore na lište je zelená šipka vľavo, tým sa vraciaš nazad na príspevky ktoré si videla. Ak odpovieš a po nejakom čase dáš najnovšie príspevky, tak nájdeš medzi nimi aj ten, ktorý ta zaujíma.
    Môžeš si nastaviť sledovanie témy.
    Tiež uvítam nejaké triky na lepšiu orientáciu v Porade.
    Alebo si zapamätaj prispievateľa a vyhľadáš si jeho príspevky, tam sa ti ukážu v časovom slede.
    No zelená šípka ma vracia naspäť, na tie akcie, ktoré som uskutočnila predtým. Ale s tými najnovšími príspevkami sa tam teda dostanem. A ako viem, že niekto na to reagoval? je to vyznačené tučnejším písmom?
    Ešte ma napadlo, dala som otázku do SS administrátorovi, ale asi nemal čas, úplne nové témy môže zadať len on? Bola by som za tému kozmetika, veď osobné skúsenosti sú k nezaplateniu. Kde by som to mala zaradiť, ak ju administrátor neotvorí?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    nájdi si tému Po porade a vlavo hore klikni na téma. Premysli si ako ju nazveš.

    Nové= témy nezadáva adminstrátor, teda nielen on.
    A ešte treba prečítať Etiketu porady, aby si nezadávala niečo, čo je proti pravidlám.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    je tu napr. Téma zdravie, aj tam sa to možno hodí.
    nové príspevky, ktoré si nečítala, sú tučnejšie.

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    No tú tému: Po porade nemôžem vôbec nájsť a už ju hľadám dosť dlho, prečítala som si Richardov príspevok, že to tam presunul, ale neviem, kde to je...
    Zdravie nie je celkom totožné, čo kozmetika, ale asi je tomu najbližšie.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    môžeš kliknúť aj na domček a znovu sa načíta hlavná stránka, alebo môžeš kliknúť dole na lište archív, tam sa lepšie číta ako tu.
    Ak chceš vedieť zmeny v témach kde si písala, klikni na svoje meno a pozri svoje príspevky, klikni na tému, ktorá ťa zaujíma.
    No a teraz idem na šuťák :p
    http://www.porada.sk/f88-uak.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.