Zavrieť

Porady

hlasenie na urade prace

Pracujem na dohodu a zaroven som vedena na urade prace. V pravidelnych intervaloch sa chodim hlasit na urad prace. Ako mam postupovat, ked v xx den sa mam hlasit na urade prace a zaroven musim byt v praci, pretoze je to posledny den mojho pracovneho pomeru na dohodu. Mozem ist na urad prace aj den po dni xx s potvrdenim, ze som musela byt v den xx v praci? Dakujem za skoru odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Alebo zavolaj pracovnicke,ku ktorej sa chodis hlasit a spytaj sa jej, ci nemozes prist o den neskor,vysvetli jej situaciu.Ak bude o tom vediet vopred a bude suhlasit,tak nevidim problem.
    lujza.j takto robí aj moje decko....problém nemala, ale asi záleží aj od pracovníčky a aj od evidovaného....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Musíš isť na UP v deň, kedy máš dohodnutý kontakt, inak ťa vyradia z UP.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivane01 Presne tak !!! - lebo ISTOTY
    Tweety Veronikasad Nemusí to byť v dohodnutý deň, môže to byť aj hociktorý iný deň pred týmto.
    veronikasad Súhlasím, dotaz bol, či môže isť deň po ...
    ivka70 Zavisi to od pracovnika, ale v podstate nemoze .... zazila som, ze pracovnik trval na predpisanom dni, ajk ed som chcela odovzdat uz podpisanu pracovnu zmluvu ......
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Na ÚP môžeš ísť aj skôr, ako je termín, ale neskôr už nie, vyradia Ťa.
    misoft ...a povie, že si dátum pomýlila. Oni urobia čiarku prítomnosti a môže kľudne do rachoty ísť.....

    hlasenie na urade prace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.