Zavrieť

Porady

Ako postupovat pri otvoreni pedikérskeho salonu?

Dobry den. Vie mi prosim Vas niekto poradit? Idem na akreditovany kurz pedikury a nasledne som si chcela otvorit prevadzku. Viete mi niekto poradit postup, odkial zacat a co vsetko ma priestor splnat, aby bol vhodny?
Naposledy upravil Mariana B. : 09.04.14 at 06:51 Dôvod: uprava nazvu otazky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pedikura1405 Takze ako prve treba oslovit hygienicku? A daju mi zivnost len na zaklade kurzu?
    účtovník 007 nie, musíš si urobiť skúšky.
    pedikura1405 ake skusky?
    účtovník 007 zadaj do Googlu aké vzdelanie na pedikúru a nájde Ti kopec odkazov. Musíš spĺňať kvalifikačné predpoklady a tie sú 2 roky praxe, alebo vzdelanie v príslušnom odbore. Vzdelanie v príslušnom odbore sa môže nahradiť kvalifikačnou skúškou, myslím si, že zatiaľ ju robí iba jedna odborná škola v Bratislave a platí sa za ňu pekný poplatok niekoľko stoviek eur. Treba si všetko dobre premyslieť, lebo kurz niečo stojí, potom kvalifikačná skúška, vybavenie salónu, odvody(prvý rok nie), ale po roku áno, mesačný nájom priestorov a zrazu zistíš, že ešte si ani neotvorila a 3000 eur fuč. Ale všetko je iba na Tebe, iba podotýkam, že všetko treba dobre prepočítať.
    BXLmiami To je taká robota,robíš od vidím do nevidím a peniaze nikde.
    pedikura1405 dakujem za odpoved. zavolam si na zivnostensky urad a uvidim co mi povedia.
    pedikura1405 Takze som si to zistovala a netreba ziadne skusky Uz sa to zmenilo. Staci mat akrditovany kurz
      zbaliť

    Ako postupovat pri otvoreni pedikérskeho salonu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.