Zavrieť

Porady

Zle poslaná suma na PayPal

Zdravím, mám na webových stránkach možnosť platiť cez PayPal. Cena je však v CZK a skript bol nastavený na €. Muž mi poslal 500€ s tým že si myslel že čiastka je stále v CZK i keď na PayPal stránke pri platbe sumu ukazovalo v €. Písal mi mail o navrátenie čiastky, som povinný mu túto čiastku vrátiť? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    pochopil som dobre Tvoju otazku, ze Ti niekto za niieco co stoji 500 CZK zaplatil 500EUR a ty sa pytas, ci mu mas vratit rozdiel? Mozno sa pytam hlupo, ale sa mi nechce uverit, ze by si sa ho chystal takto okradnut.
    V kazdom pripade to moze dotycny riesit cez PayPal a PayPal Ta v pripade bude riesit.
    Naposledy upravil taiko : 13.04.14 at 07:18

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Zdravím, mám na webových stránkach možnosť platiť cez PayPal. Cena je však v CZK a skript bol nastavený na €. Muž mi poslal 500€ s tým že si myslel že čiastka je stále v CZK i keď na PayPal stránke pri platbe sumu ukazovalo v €. Písal mi mail o navrátenie čiastky, som povinný mu túto čiastku vrátiť? Ďakujem
    Náááá - ale očuj - vieš ako sa tomu vraví? Nezákonné obohatenie!

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... však píše, že "muž" je poslal... tak aké obohatenie, aké okradnutie... vlastného muža ?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Jááááj - zle som si to interpretoval ....... tak žiadne nezákonné obohatenie - on môže byť rád, že je rád...... veď ženuške treba šaty, šminky, kozmetiku.... takže jej len prispel......
    bodliak A keď, tak vráti v naturáliách.
    taiko " som povinný mu túto čiastku vrátiť? " no zeby to boli gayovia?
    misoft ....a prečo nie!?
      zbaliť

    Zle poslaná suma na PayPal

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.