Zavrieť

Porady

Blazniva suseda

Dobry den. Prosim vas, byvam s priatelkou v novom byte nad starsou susedou, ktora zije v byte sama a zneprijemnuje nam zivot. Vykrikuje urazlive slova na moju priatelku, hlavne vzdy ked som prec. Obcas ju pocujem aj ja ked krici cez panely, alebo z toalety pod nami v byte a nadava na nas, ze sme "k..." a "s..." robime hluk, buchame a trieskame. Je pravda, ze nas byt nesetrime, chodia k nam navstevy - kamarati, ktory obcas skacu po byte, tancujeme, robime oslavy a pod. ale len tak pat-sest krat do mesiaca. Minule u nas bol bratranec s detmi a tie skakali po byte. Ked navstava odisla, suseda zacala vykrikovat nadavky smerujuce na nas. Minule nas urazila a vytocila, tak sme jej zacali kazdy den naschval skakat nad hlavou a ona zase dala naplne telku. Mozem ju udat spravcovi, ze robi hluk v byte? Zvlastne je, ze vzdy je ticho, ked sme aj my tichoa ked buchame, tak aj ona bucha a nadava cez panely. Problem je, ze ked ide okolo nas na chobde, tak si nas nevsima, je skoda, ze vtedy nenadava, aby sme ju mohli udat spravcovi a nastahovat si do jej bytu napr. nasich kamaratov. Vzdy nadava len doma a sa mi zda ze vulgarne nadavky smeruje hlavne na moju priatelku, ale nieje to az tak presne pocut z bytu pod nami.
Uz nevieme ako sa jej pomstit lepsie, ci je ju udat za tresny cin urazky na policiu, alebo spravcovi a povedat mu nech ju da byvat prec.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pockaj pozriem, ci rovnaku temu nezalozila aj Tvoja suseda Dovod nato zda sa ma
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Wonderland Wonderland

Wonderland je offline (nepripojený) Wonderland

Ja som chcel vlastne len vediet, ci ju mozme dat riesit policajtom ked nadava a ako dosiahnut to, aby sme si mohli robit vo vlastnom byte co chceme, pozyvat hosti, deti, rodinu, bavit sa a ona aby bola tichsie a nepustala vtedy nahlas telku, ked skacu u nas napr. deti na navsteve alebo mozno mate nejake znalosti lepsie ako sa jej zbavit.
Moze ist priatelka na policiu ze ju uraza, ked nepovedala jej meno nahlas, ale iba nadavky? No v tomto mam dylemu.
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Ja som chcel vlastne len vediet, ci ju mozme dat riesit policajtom ked nadava....
Mozete, ale pochybujem ze niekto podanie prijme. Keby mali zavierat kazdeho kto v tomto state nadava..
..aby sme si mohli robit vo vlastnom byte co chceme...
Odstahovat sa do domu. Ani potom si uplne co chcete robit nebudete moct
Moze ist priatelka na policiu ze ju uraza, ked nepovedala jej meno nahlas, ale iba nadavky?
Nie. Teda môže ale plati to čo hore..
Popravde som rad, ze nie som na jej mieste...
2 0
Viera R. Viera R.

Viera R. je offline (nepripojený) Viera R.

"Zvlastne je, ze vzdy je ticho, ked sme aj my tichoa ked buchame, tak aj ona bucha a nadava cez panely."
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ty si tym svojim prispevkom robis srandu, vsak???

Kazdy priemerne inteligentny clovek predsa vie, ze v byte si nemoze robit co chce,ze musi brat ohlad aj na susedov a nerusit ich...


Sa cudujem, ze vam pri vasom rusnom sposobe zivota nadava len jedna suseda...
4 0
myma myma

myma je offline (nepripojený) myma

Tá suseda asi blázni z Vás. Za čo sa jej chcete pomstiť? Za to, že jej znepríjemňujete svojou hlučnosťou život? Asi sa nevie inak brániť, len takýmto vykrikovaním u seba v byte. Treba sa nad sebou zamyslieť a nesprávať sa tak, akoby ste žili na nejakom majeri. A možno sa časom podarí správcovi bytu vysťahovať Vás! Tak ako si robíte vo svojom byte Vy čo chcete, robí to aj ona a to sa Vám už nepáči. Je to smiešne. A tie jej všeobecné nadávky u policajtov určite nezaberú.
1 0
myma myma

myma je offline (nepripojený) myma

No, vidím, že každý tu právom dáva za pravdu Vašej susede. Ešte stále máte pocit, že Vám je z jej strany ubližované?
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Wonderland
Ja som chcel vlastne len vediet, ci ju mozme dat riesit policajtom ked nadava a ako dosiahnut to, aby sme si mohli robit vo vlastnom byte co chceme, pozyvat hosti, deti, rodinu, bavit sa a ona aby bola tichsie a nepustala vtedy nahlas telku, ked skacu u nas napr. deti na navsteve alebo mozno mate nejake znalosti lepsie ako sa jej zbavit.
Moze ist priatelka na policiu ze ju uraza, ked nepovedala jej meno nahlas, ale iba nadavky? No v tomto mam dylemu.
Vysťahuj sa na samotu vedľa lesa, tam si môžeš robiť čo chceš. Ak susede vadí hurhaj čo v byte robíte, prečo tebe vadí hlasné rádio, alebo jej nadávky. Veď aj ona si môže vo svojom byte robiť čo chce ...

Aké šťastie, že takýchto susedov nemám ...
3 0
Wonderland Wonderland

Wonderland je offline (nepripojený) Wonderland

Ale ostatny kamarati, co sa nastahovali do mesta mi vraveli, ze aj oni si zrobia v byte co chcu a pod nim i je vzdy ticho, aj ked su tam starci a deti s rodicmi. No az mozno na jeden pripad. Tie oslavy mozno obmedzime, ale zase nech nam stara pani nerobi prieky, ked mame doma navstevu s detmi. Ako ma bratranec utisit deti, ked su radi, ze su u nas? Ved deti behaju po byte a vtedy stara bucha a to je len napr. 21:30 hod. Minule ma tak nastvala, lebo robila hanbu a vykrikovala, ked sme tam mali navstevu, ze som jej hadzal kladivo v rozmezi 20 minut na laminatovu podlahu, fakt zurila ako byk.
Este ma napadlo, ci najprv nehodit nieco na podlahu napr. maly stolik, alebo rozkladaciu postel, pockat kym zanadava, pochodit susedov, spisat peticiu, nech ju vystahuju. Alebo je lepsie vtedy ako nadava na nas a ist na policiu, nech si predvolaju svedkov z domu? Inak susedia su mlady skor na nasej strane, pocuju aj oni ako nadava a vadi im to.
Naposledy upravil Wonderland : 25.04.14 at 13:58
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Wonderland
Ale ostatny kamarati, co sa nastahovali do mesta mi vraveli, ze aj oni si zrobia v byte co chcu a pod nim i je vzdy ticho, aj ked su tam starci a deti s rodicmi. No az mozno na jeden pripad. T
Ak by v byte pod tebou bývali tvoji rodičia, alebo rodičia tvojej priatelky, správali by ste sa vo svojom byte rovnako ?
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

arizona
Ty si tym svojim prispevkom robis srandu, vsak???

Kazdy priemerne inteligentny clovek predsa vie, ze v byte si nemoze robit co chce,ze musi brat ohlad aj na susedov a nerusit ich...


Sa cudujem, ze vam pri vasom rusnom sposobe zivota nadava len jedna suseda...
cele zadanie temy je dobra provokacia, no ved 3 prispevkovy nick.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

<p>
&quot;Wonderland&quot;
Ale ostatny kamarati, co sa nastahovali do mesta mi vraveli, ze aj oni si zrobia v byte co chcu a pod nim i je vzdy ticho, aj ked su tam starci a deti s rodicmi. No az mozno na jeden pripad. Tie oslavy mozno obmedzime, ale zase nech nam stara pani nerobi prieky, ked mame doma navstevu s detmi. Ako ma bratranec utisit deti, ked su radi, ze su u nas? Ved deti behaju po byte a vtedy stara bucha a to je len napr. 21:30 hod. Minule ma tak nastvala, lebo robila hanbu a vykrikovala, ked sme tam mali navstevu, ze som jej hadzal kladivo v rozmezi 20 minut na laminatovu podlahu, fakt zurila ako byk. Este ma napadlo, ci najprv nehodit nieco na podlahu napr. maly stolik, alebo rozkladaciu postel, pockat kym zanadava, pochodit susedov, spisat peticiu, nech ju vystahuju. Alebo je lepsie vtedy ako nadava na nas a ist na policiu, nech si predvolaju svedkov z domu? Inak susedia su mlady skor na nasej strane, pocuju aj oni ako nadava a vadi im to.
Tym kladivom do hlavy by si si zasluzil ty...a bol by pokoj s magorom, co prisiel odniekal z valala...ktoreho doma nenaucili ani len zaklady slusnosti a spolunazivania</p>
Naposledy upravil arizona : 25.04.14 at 14:12
5 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
arizona
Ty si tym svojim prispevkom robis srandu, vsak???

Kazdy priemerne inteligentny clovek predsa vie, ze v byte si nemoze robit co chce,ze musi brat ohlad aj na susedov a nerusit ich...


Sa cudujem, ze vam pri vasom rusnom sposobe zivota nadava len jedna suseda...
cele zadanie temy je dobra provokacia, no ved 3 prispevkovy nick.
Mozno by bolo dobre navrhnut Richardovii, aby otazky a temy mohli dat len ludia, ktori maju aspon 10 prispevkov. Reku najprv do komunity prispej , az potom nieco ziadaj. Hned by sa to vycistilo od vselijakych uchylov
1 0
robo197 robo197

robo197 je offline (nepripojený) robo197

Wonderland na Vás by som zavolal políciu,nie na pani.

A ako už niekto písal, v lesíku samostatne v rodinnom baráku az do plaču sa môžete žúrovať...
1 0
Wonderland Wonderland

Wonderland je offline (nepripojený) Wonderland

veronikasad
Wonderland
Ja som chcel vlastne len vediet, ci ju mozme dat riesit policajtom ked nadava a ako dosiahnut to, aby sme si mohli robit vo vlastnom byte co chceme, pozyvat hosti, deti, rodinu, bavit sa a ona aby bola tichsie a nepustala vtedy nahlas telku, ked skacu u nas napr. deti na navsteve alebo mozno mate nejake znalosti lepsie ako sa jej zbavit.
Moze ist priatelka na policiu ze ju uraza, ked nepovedala jej meno nahlas, ale iba nadavky? No v tomto mam dylemu.
Vysťahuj sa na samotu vedľa lesa, tam si môžeš robiť čo chceš. Ak susede vadí hurhaj čo v byte robíte, prečo tebe vadí hlasné rádio, alebo jej nadávky. Veď aj ona si môže vo svojom byte robiť čo chce ...

Aké šťastie, že takýchto susedov nemám ...
No to je ine. My ju nijak neurazame, my si robime vo vlastnom byte len to co chceme, a za neho si platime. Nechapem ako niekto neznesie uz ani deti, ktore behaju po laminatovej podlahe a ked si chcem v noci nieco doniest z kuchyne tak na druhy den pocuvame ako sme v noci robili hluk a sama nadavka okolo toho. Raz sme mali s nou aj potycku, lebo sme jej v noci buchali na podlahu, ale vzdy sa vyhovorime, ze to robia susedia z vedlajsieho vchodu, takze dokazat nam nic nemoze.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dobry den. Prosim vas, byvam s priatelkou v novom byte nad starsou susedou, ktora zije v byte sama a zneprijemnuje nam zivot. Vykrikuje urazlive slova na moju priatelku, hlavne vzdy ked som prec. Obcas ju pocujem aj ja ked krici cez panely, alebo z toalety pod nami v byte a nadava na nas, ze sme "k..." a "s..." robime hluk, buchame a trieskame. Je pravda, ze nas byt nesetrime, chodia k nam navstevy - kamarati, ktory obcas skacu po byte, tancujeme, robime oslavy a pod. ale len tak pat-sest krat do mesiaca.
Minule u nas bol bratranec s detmi a tie skakali po byte. Ked navstava odisla, suseda zacala vykrikovat nadavky smerujuce na nas. Minule nas urazila a vytocila, tak sme jej zacali kazdy den naschval skakat nad hlavou a ona zase dala naplne telku. Mozem ju udat spravcovi, ze robi hluk v byte?
Zvlastne je, ze vzdy je ticho, ked sme aj my tichoa ked buchame, tak aj ona bucha a nadava cez panely. Problem je, ze ked ide okolo nas na chobde, tak si nas nevsima, je skoda, ze vtedy nenadava, aby sme ju mohli udat spravcovi a nastahovat si do jej bytu napr. nasich kamaratov. Vzdy nadava len doma a sa mi zda ze vulgarne nadavky smeruje hlavne na moju priatelku, ale nieje to az tak presne pocut z bytu pod nami.
Uz nevieme ako sa jej pomstit lepsie, ci je ju udat za tresny cin urazky na policiu, alebo spravcovi a povedat mu nech ju da byvat prec.
Mal som niečo napísané , no pôvodnú odpoveď som vymazal .
Miesto toho píšem :
Môžeš byť rád , že ja nie som Tvoj sused ...to by bolo , kua , iné tóčo ...
4 0
Wonderland Wonderland

Wonderland je offline (nepripojený) Wonderland

robo197
Wonderland na Vás by som zavolal políciu,nie na pani.

A ako už niekto písal, v lesíku samostatne v rodinnom baráku az do plaču sa môžete žúrovať...
Zo zurkami sme uz prestali, tie skutocne vadili aj inym, hlavne v noci, ked sme pocuvali hudbu. Zastupkyna spolocenstva aj volala na nas policiu. Je pravda, ze teraz hlavne k nam chodia len navstevy, bratranec s detmi a tie ju vedia vytocit do nepricetna, vzdy ked odidu, tak na nas krici a uraza hlavne moju priatelku, lebo na nu je pisany ten byt. Rozmyslam aj nad tym, co najlepsie zrobit, ak by som svedcil na policii spolu s nou, ze nas uraza a nadava na nas, bola by z toho aspon nejaka sanca ziskat situaciu pod kontrolu, aby sme si mohli robit vo vlasnom byte co chceme a ona aby bola ticho? Prosim len seriozne odpovede.
Ale vdaka aj za ine, beriem na vedomie.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Tému uzatváram, je to provokatér.
4 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať