Zavrieť

Porady

pravo na to ako mozem vyzerat

potrebovala by som poradit. v nasej firme doteraz nevadilo skoro nic, kto ako vyzera, co ma na sebe. ako prisli do firmy vladnut azijcania, vsetko im zacalo vadit. dlzka nechtov, nausnic,kto ma na sebe retiazku alebo naramok, vlasy ... mne ide hlavne o nechty. vo firme robim rok, nikdy mi nechty problem nerobili. normalne som s nimi vedela robit, nebrzdila som vyrobu ani nic podobne. nakolko mame noveho sefa, tak mu zacali vadit a mam pocit, ze ide proti mne. beriem to ako diskriminaciu. preco by mi mal niekto zakazovat, ake mam mat nechty. stanovil si dlzku 2,5mm. dobre, ked mam naramok, retiazku alebo prsten, da sa to dat dole. ked mu vadia moje dlhe vlasy, dam si ich do gumicky... ale moze mi zakazat nechty? da sa s tym nieco robit?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
čo ste dorobili s touto témou? tu nebola otázka na slnečné okuliare
Ale do " prava na to ako mozem vyzerat " by sa dali v pohode zaradiť aj tie okuliare .
Si predstav fikciu , že dnes zadávateľka " má problém " s nechtami pri tej pásovej ( či akej vlastne ) výrobe .
Nechty dlhé , vlasy rozpustené a ešte aj slnečné okuliare na očiach by bolo asi vhodné akceptovať ???

Nuž minule som videl , čo dokáže súbeh určitých negatívnych činností vo výrobe ... zať sa realizoval s flexou ...
Že jáááák rýchlo som s ním švihal z chalupy na traumačku ...cez obce 120 km/h a mimo oveľa rýchlejšie .
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať