Zavrieť

Porady

Prečo sa fotografie pridané do albumov zobrazujú veľmi veľké?

Pred novou verziou porady sa obázok pridaný do albumu po rozkliknutí vždy zobrazoval na ploche celý, nebolo treba rolovať kvôli veľkosti. Teraz musím obrázok zmenšiť na cca 30% pôvodnej veľkosti, ak chcem, aby bol pekne viditeľný. Nad šuťákom je ho vidno správne.
Doplňujem otázku o údaj o pôvodnom rozmere obrázku, foto z mobilu mám 2592x1944, foto musím zmenšiť približne tak, ako píše Žabinka cca 800x600.
Naposledy upravil Kvaka : 03.06.14 at 19:35 Dôvod: doplnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ja dávam obrázky max. 400x600.......mám to OK na akú veľkosť zmenšuješ?
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kvaka Ja to zmenšujem na 35% pôvodnej veľkosti, ale nebaví ma to, preto už foto nepridávam. Predtým mi to nerobilo, nechápem. Rozklikla som srskovu zeleninku nad šuťákom a obrázok obrovský.
    srska dal som originál z mobilu. vymením za menší.
    kopretinka kvaka,ja sa pýtam,na akú veľkosť zmenšuješ...35% z pôvodnej nie je žiadny údaj,lebo neviem,aká je pôvodná.Ja mám zrkadlovku a moja pôvodná veľkosť je 5184x3456
    srska ja som upravil na 960x720
    Kvaka 2592x1944 mám v mobile, zmenším napríklad na 778x584 aj rozmer 1037x778 je v albume ok.
    kopretinka neviem posúdiť,lebo
    Nefunkčná Album. Ak ste presvedčení, že ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte nám to a pozrieme sa na to.
    Kvaka Šalátik už je v dobrej veľkosti.
    srska 50% som nechal na koštovku. (ale vždy keď dačo uklohním povie - "keď sa ti chce .... ") :-))
    srska treba stiahnuté foto uložiť
    kopretinka ja nemám čo stiahnuť.........
    srska k tomuto - "Nefunkčná Album ..." - keď stiahneš obrázok z pc, mt alebo priamo z fotoaparátu a máš vytvorený album, tak potom ten obr treba ešte do albumu uložiť
    kopretinka srsino,ja mám albumy aj fotky v poriadku,hento mi vypisuje,keď kliknem v tvojom profile na fotky
    Kvaka Žabinka, máš rovnakú veľkosť fotiek, ako ja, predtým si tiež nemusela zmenšovať, takže niekde asi bude niečo inak nastavené, ako bolo na starej porade. Daj to, prosím ťa ako odpoveď, nie komentár, aby Richard videl.
    vlado 33 Má to svoje + -. Dáš väčšie rozlíšenie, pokiaľ chceš aby niekto videl detail. Opačne to nejde.
      zbaliť

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    tiež musím zmenšovať, predtým som nemusela, fotky sa hneď ukladali upravené.. teraz fotky zmenšujem z mobilu 2592x1944 na 800x600..

    Prečo sa fotografie pridané do albumov zobrazujú veľmi veľké?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.