Zavrieť

Porady

Kam kráča nová Porada?

korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V poslednej dobe po takmer desiatich rokoch pôsobenia na Porade si všímam, ako rapídne klesá úroveň prejavu niektorých prispievateľov a pomaly sa prenáša aj na ostatných prispôsobivých členov, resp. ľudí bez svojho názoru.
Prieči sa to aj etikete Porady, ale zdá sa, že to nikomu už vôbec neprekáža. Ide najmä o vulgarizmy najväčšieho rangu, slušnosť sa vytráca a už sa ani tí, ktorí sa takto vyjadrujú, nehľadia na fakt, že sa takto vyjadrujú aj pred ženami členkami.
Nebudem hodnotiť zadanie otázky ani zadávateľku, tá už bola vyobracaná zo všetkých strán, ide mi v tomto prípade o jednu z mnohých nevhodných odpovedí.
.
http://www.porada.sk/t246304-dobry-d...ml#post2568974

Natálka0101 (Včera 15:05) Určite... Neviem na čo komentujete niečo, čo absolútne nie je k téme... Videla som tu veľa príspevkov, kde ľudia radia a aj sprostredkúvajú, ba dokonca sa aj sami ponúkajú...


buchač (Dnes 08:01) Ponúkajú ...???

Hm , tak to sú poväčšinou šmelinári , podvodníci ...alebo šľapky ...


Jedným slovom
- Kurvy ....


Pomerne ma to osobne o.i. aj pobavilo, pretože tovar sa tu začal medzi členmi verejne ponúkať (ani nie cez SS) a nejde pritom o záhradkársku burzu poraďákov. To Natálka0101 výborne vystihla, ale určite mala na mysli aj iné prípady, ale v tomto prípade k nim zahrnul paradoxne i ľudí zo svojej poraďáckej priateľskej partie.
Tak sa pýtam, dokedy budú admini zatvárať oči nad nedôstojnými vyjadreniami niektorých zaregistrovaných dlhoročných členov, ktorí dlhodobo nerešpektujú etiketu Porady a dúfam, že okrem mňa znechucujú aj iných ľudí. Keď niekto má vžité v krvi vulgarizmy, nech sa doma medzi vlastnými, ak im to neprekáža, vyjadruje ako kočiš (expr. ▶ neslušný, nekultúrny, nevychovaný človek, neokrôchanec) a nevnucuje iným svoj chrapúnsky slovník.
Nestačí, že z Porady odtiahlo najzdravšie jadro prispievateľov?Kto tu zostáva?
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Excise Duty
Asi sem
A potom sú odtiaľ noví prispievači.....

0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

janama3
allgreen
asi tak, niekedy sa mi až rozum zastavý pri čítaní príspevkov od "známich" nickov. Ked neradia, urazia alebo sa vysmeju. Nuž ale sme na internete kde je každý druhý INTERNET HERO čiže internetový hrdina.


pri takejto gramatike
Ide o obsah.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Príspevky by mali smerovať k zadaniu. Prestaňte zvýrazňovať, iba to zaberá z plochy a k ničomu to i tak nevedie. Vyrozprávať sa môžete v kaviarni Porady. Preneste si to tam. Vďaka.
1 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

tictac7
kukučka
Stačilo otvoriť poradu a hneď som vedela, že si tu a bolí ťa básnické črevo, spláchni za sebou. Aj s tými neužitočnými.
...tak, aby bolo jasné - v citovanom príspevku a aj v inom máš "nesúhlasím" odo mňa. Prečo? Nemala som vôbec záujem sa sem nejako zapojiť. ...áno, kričíte, veď to nečítaj a nezapájaj sa! Takže - nečítam témy o psoch a málokedy zdravie. Psa som nemala, nemám a neviem, či budem mať - prosím, len ma tu za to neukamenujte a k zdraviu - keď nemám čo k veci - z vlastnej skúsenosti alebo z blízkeho okolia, tak fakt, ja sa nemusím každý deň zviditeľńovať..... toto je však v rubrike o stránke Porada (ktorá bola v úplnych prapočiatkoch pre účtovníkov...) ...takže sa ma to určitým spôsobom dotýka - som tu už nejaký ten piatok, od samoprvého začiatku som tu mala strašne nemilé "privítanie" - neodradilo ma to. Avšak, v posledné dva roky, čo sa tu deje - to je už fakt moc aj na mňa (ten, kto ma pozná, vie, že vydržím ... ).
Takže môj názor - kam kráča porada - na predsa tam, kam mu vedie zadávateľka tejto absurdnej debaty a tu diskutujúci s príspevkami viac ako 3.....
...ten príspevok viac ako 3 som nedala kvôli sebe, ale preto, že PORAĎÁČKA TWEETY tu bola udupaná Tebou, Kukučka, pod čiernu zem, len preto, že si "dovolila" sem dať príspevok, aby sa tu tieto prasprosté žabomyšie vojny prestali riešiť.
....ja som si raz "dovolila" tiež obdobný príspevok v inej debate, a taktiež som bola Tebou znesená pod čiernu zem.
...ja fakt nemám čas študovať, kto je "kukučka", "alaya1", "korela", "Petra Nova" a je mi jedno, že nemáte rady ani "misoft", "buchač", či "dariusko" - proste celá táto debata by sa mala vymínuskovať do zabudnutia a láskavo, "kukučka", nežiadaj od nikoho aby sa na niečiu stranu "postavil".
Zatiaľ som nepostrehla - A TY "KUKUČKA" NA ČEJ STRANE STOJÍŠ?

Kukučka znáša vajcá do cudzieho hniezda
0 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

korela
buchač
korela
Ja pridám, že ani výsmech nepatrí do odpovedí a tobôž, ak je napísaný z totálnej nevedomosti. Jednak sa stáva odpoveď zavádzajúcou, kde sa môže potom zanedbať i závažný problém zadávateľa. Ide mi o odpovede hlavne v zdravotných témach, kde niektoré dg, keďže sú konečne u nás takmer vyhladené, ich výskyt bol ešte v min. st. veľmi vysoký, ale určite sa vyskytujú a tým pádom ani lekárovi nemusí napadnúť, o čo ide. Idem práve do jednej témy s týmto príspevkom vstúpiť.
Takže touto cestou prosím ľudí, ak nie sú znalí problému, nech nereagujú na niektoré odpovedajúce nicky ako býci na červené súkno, ale nech sa snažia podať radšej dobrú odpoveď.
Myslíš túto tému ???
http://www.porada.sk/t188573-bolest-...ml#post2570922

Pri všetkej úcte :

Add 1.- teda dosť si sa vzdialila od pôvodného problému ...ale to je jedno

Add 2. - Zdravotnica hovorila k veci.
Teda ak táto osoba vravela k veci , tak to je už fakt jeden velikánsky omyl - vrchol .
Preštuduj si jej profil , prečítaj otázky , odpovede , komentáre .
Všimni si jej výrazy , vyjadrovanie ...

Ozaj ....osoba pod nickom Zdravotnica má ešte asi dva ďalšie nicky ( nespomínam si - hľadať sa mi nechce ) .
Dôležitejšie je to iné ! Dáva rozumy s bohorovnou istotou na tie problémy ohľadom zdravia , ako keby bola Ježišom , ktorý uzdravuje .

Add 3. - citovala si mô j komentár z témy Hemeroidy ...lež príspevok si opomenula .
Zacitujem jednu vetu :
" Predstavte si, že vám niekto odporučí Poradu ako dobrý web, vložíte otázku a dostanete kyjakom po hlave."

Nuž predstavme si , že niekto navštívi Poradu ako dobrý web , hľadá odpoveď na svoj problém ( konkrétne hemák ) a ajhľa , veď riešenie je také jednoduché .
Vezme ihlu , podľa " rady " jedného mudrlanta a následne sa doma zoperuje .
Fááákt dobrá a " užitočná " rada .
To je ako potencionálnemu sebavrahovi stojacemu na streche dať do ruky nabitý revolver ...

Add 4. - Všetko so všetkým súvisí !!!

Ja si vážim neskutočne svoje zdravie - mám aj prečo , lebo som proste prežil .
Ja si vážim neskutočne zdravie svojich blízkych ...
Vážim si aj zdravie iných ... priateľov reálnych a či aj fiktívnych .

Ak si niekto neváži svoje zdravie ? Jeho vec .
Ak si niekto neváži zdravie iných ? Hm ...
Ak si niekto neváži zdravie iných a dokonca chce na tom aj zarobiť ? Fúúúha .

Takýto si nezaslúži nejaké expresívum , takýto si zaslúži niečo úplne iné ...
Názov témy - Bolesť očí. Nevzdialila so sa od témy, ty ani len netušíš o čo ide. Mňa nick zdravotnica v iných prípadoch nezaujíma, ale v tejto téme mala veľkú pravdu. A je dobré a vhodné, že na to upozornila. Iné parazity sa nachádzajú očiach, nie iba pri trachóme. Viditeľné.
Myslíš to brvno vo svojom oku ???????????????????????????
0 2
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

korela
Príspevky by mali smerovať k zadaniu. Prestaňte zvýrazňovať, iba to zaberá z plochy a k ničomu to i tak nevedie. Vyrozprávať sa môžete v kaviarni Porady. Preneste si to tam. Vďaka.


Polla tvojej etikety, nemáš papuľovať a usmerňovať iných !!!
0 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

Cholera
buchač
CHOLERA
Osobne si veľmi premyslím, čo napíšem, a nikdy neodpovedám v citovom rozpoložení.
Nezahováram.
Nemažem. Aspoň nie tak, aby prvotná informácia zmenila zmysel.
Na záver: Prečítaj si, o čom je zadanie témy. O vulgarizmoch.

Cholera sa za VŠETKÝCH rozhodla, ako jedine správne sa može prispievať



Detto všetky tieto tvoje poznámky sú
0 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

korela
buchač
korela
Ja pridám, že ani výsmech nepatrí do odpovedí a tobôž, ak je napísaný z totálnej nevedomosti. Jednak sa stáva odpoveď zavádzajúcou, kde sa môže potom zanedbať i závažný problém zadávateľa. Ide mi o odpovede hlavne v zdravotných témach, kde niektoré dg, keďže sú konečne u nás takmer vyhladené, ich výskyt bol ešte v min. st. veľmi vysoký, ale určite sa vyskytujú a tým pádom ani lekárovi nemusí napadnúť, o čo ide. Idem práve do jednej témy s týmto príspevkom vstúpiť.
Takže touto cestou prosím ľudí, ak nie sú znalí problému, nech nereagujú na niektoré odpovedajúce nicky ako býci na červené súkno, ale nech sa snažia podať radšej dobrú odpoveď.
Myslíš túto tému ???
http://www.porada.sk/t188573-bolest-...ml#post2570922

Pri všetkej úcte :

Add 1.- teda dosť si sa vzdialila od pôvodného problému ...ale to je jedno

Add 2. - Zdravotnica hovorila k veci.
Teda ak táto osoba vravela k veci , tak to je už fakt jeden velikánsky omyl - vrchol .
Preštuduj si jej profil , prečítaj otázky , odpovede , komentáre .
Všimni si jej výrazy , vyjadrovanie ...

Ozaj ....osoba pod nickom Zdravotnica má ešte asi dva ďalšie nicky ( nespomínam si - hľadať sa mi nechce ) .
Dôležitejšie je to iné ! Dáva rozumy s bohorovnou istotou na tie problémy ohľadom zdravia , ako keby bola Ježišom , ktorý uzdravuje .

Add 3. - citovala si mô j komentár z témy Hemeroidy ...lež príspevok si opomenula .
Zacitujem jednu vetu :
" Predstavte si, že vám niekto odporučí Poradu ako dobrý web, vložíte otázku a dostanete kyjakom po hlave."

Nuž predstavme si , že niekto navštívi Poradu ako dobrý web , hľadá odpoveď na svoj problém ( konkrétne hemák ) a ajhľa , veď riešenie je také jednoduché .
Vezme ihlu , podľa " rady " jedného mudrlanta a následne sa doma zoperuje .
Fááákt dobrá a " užitočná " rada .
To je ako potencionálnemu sebavrahovi stojacemu na streche dať do ruky nabitý revolver ...

Add 4. - Všetko so všetkým súvisí !!!

Ja si vážim neskutočne svoje zdravie - mám aj prečo , lebo som proste prežil .
Ja si vážim neskutočne zdravie svojich blízkych ...
Vážim si aj zdravie iných ... priateľov reálnych a či aj fiktívnych .

Ak si niekto neváži svoje zdravie ? Jeho vec .
Ak si niekto neváži zdravie iných ? Hm ...
Ak si niekto neváži zdravie iných a dokonca chce na tom aj zarobiť ? Fúúúha .

Takýto si nezaslúži nejaké expresívum , takýto si zaslúži niečo úplne iné ...
Názov témy - Bolesť očí. Nevzdialila so sa od témy, ty ani len netušíš o čo ide. Mňa nick zdravotnica v iných prípadoch nezaujíma, ale v tejto téme mala veľkú pravdu. A je dobré a vhodné, že na to upozornila. Iné parazity sa nachádzajú očiach, nie iba pri trachóme. Viditeľné.


A na kerej starej materinu onúúúúúúúúúúú cituješ také dlhé ??



Je to neekologické = zbytočne tým zaberáš miesta



Jeden text sa v téme potom opakuje aj 5x
0 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

korela
dariusko
misoft
Žeby? Musím sa pozrieť, ako sa obúvam........
dariusko
- - vložka č. 1 :

bol softík

Ja som iba reagoval na jeho príspevok.




Raččej pozri, či pri čúraní nedvíhaš nohu

Tak ako radíš iným, aj ty si to samnajsamprv prečítaj

a potom prvému (čo vybočil z radu) vyčítaj.
0 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

korela
buchač
korela
Osobne si veľmi premyslím, čo napíšem, a nikdy neodpovedám v citovom rozpoložení.
Nezahováram.
Nemažem. Aspoň nie tak, aby prvotná informácia zmenila zmysel.
Na záver: Prečítaj si, o čom je zadanie témy. O vulgarizmoch.


0 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

korela
misoft
Excise Duty
Asi sem
A potom sú odtiaľ noví prispievači.....








0 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
korela
Indeed
U mna je "trubka" toto : \¤/

































































































































































































































































































































































































0 5
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

kukučka
Ak to nevieš, zle si čítala. Pokojne debatujem, pokojne píšem svoje názory a postrehy - na rozdiel od teba nekričím. Nevšimla som si, žeby si vyjadrila svoj názor na podstatu témy, neurobila tak ani Tweety. Prečítaj si jej príspevok ešte raz, páčil sa ti?
Vulgárnosti vám nevadia?
PS.
Dôležité je, že sa ti uľavilo, hoci ja si nepamätám, žeby som si s tebou vymieňala názory.
Ja napríklad si tiež s nikým nevymieňam názory = zásadne si nechávam svoj
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

@dariusko: mne je jedno, v akom si "stave", ale predchádzajúce dnešné príspevky v tomto vlákne - je to samý SPAM.
Ak už prispievaš, dodržiavaj aspoň základné pravidlá Porady......a neSPAMuj to tu zbytočnými prázdnymi miestami......a
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dariusko, názor máš svoj, a ešte koľkonásobný
1 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

Dav
Dariusko, názor máš svoj, a ešte koľkonásobný
0 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

misoft
@dariusko: mne je jedno, v akom si "stave", ale predchádzajúce dnešné príspevky v tomto vlákne - je to samý SPAM.
Ak už prispievaš, dodržiavaj aspoň základné pravidlá Porady......a neSPAMuj to tu zbytočnými prázdnymi miestami......a
Softík.
To prázdne miesto je niekedy užitočnejšie ako drísty
o psíkových narodeninách
k akému psychošovi vetošovi ho zobrať
...
0 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

misoft
@dariusko: mne je jedno, v akom si "stave", ale predchádzajúce dnešné príspevky v tomto vlákne - je to samý SPAM.
Ak už prispievaš, dodržiavaj aspoň základné pravidlá Porady......a neSPAMuj to tu zbytočnými prázdnymi miestami......a


už ako keby bolo
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať