Zavrieť

Porady

Talking Head Communication - Nitra, Kosice skusenosti

Mate niekto skusenosti s firmou ktora vraj ma korene v Nemecku? Posobia ako call centrum. Slubuju ze na dohodu sa pracuje velmi kratko a doslova par dni to je ich snaha a ponukaju nasledne zmluvy na TPP ak si chcu ponechat. Bol som na pohovore v Kosiciach budova Siemens bolo nas presne 23 na pohovore vsetko mladi ludia. Na internete som si vsimol ze referencie firmy tvori vela partnerov ale po mojej otazke co v skutocnosti robia, predavaju produkty operatora O2 a nic ine. Firma o mna prejavuje zaujem, len nie som si isty ci mam rovnako zaujem aj ja. Ponukaju 360eur plat ktory premiami asi z predaja sa moze navysit. Kamratke pred par dnami volali ze by ju chceli tiez. Uvazujem ci v tej firme nie je velka fluktuacia. Na internete som nenasiel ziadne konkretne informacie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V krátkosti. Istotne poznáš situáciu - zazvoní telefón a ozve sa: Dobrý deň, radi by sme vám ponúkli .........bla-bla-bla......
    Tak o tom to je. Call centrum - to je zákaznícke centrum, ktoré by malo riešiť problémy zákazníkov. Každá správna firma má svoje call centrum.
    Toto je však communication centrum. Spolupracuje (teda skôr ponúka) služby a produkty vybraných firiem - a dosť otravným spôsobom. Telefónne čísla vyberá generátor náhodných čísel - len dostaneš číslo (alebo ti ho systém rovno vytočí) a ty začneš odrapkávať text.

    Takýchto "firiem" je tu na mraky.....
    A 360€ (hrubého) - za to ti to nestojí (často si vypočuješ i rázny prejav......). A never tomu, že niečo takto predáš. Otravné volania väčšina položí (tí miernejší), prípadne vynadajú (tí menej miernejší)..... takže z predaja budeš mať veľký PRD.

    Pozri koľkých "obsluhujú" - http://www.talking-heads.sk/referencie.html
    Zuzanka_ba Pripájam sa k misoft, súhlasím. Na túto prácu je potrebné mať to správne psychické uspôsobenie, čo fakt nemá každý. Pláca je veľmi malá, na bonusy sa nespoliehaj.

    Talking Head Communication - Nitra, Kosice skusenosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.