Zavrieť

Porady

Prečo sa mi ukazuje moja odpoveď, ktorú som vymazala?

A ukazuje sa aj iným prihláseným poraďákom?

Môžem vysporiadať spolupodielové vlastníctvo pred dedičským konaním?

Skúšala som sa aj odhlásiť z Porady, aj kávičku som si urobila a dala čas vydýchnuť Porade a až potom som sa opäť prihlásila, ale stále tam vymazaná odpoveď "svieti".

Ak mám svoj dôvod na vymazanie, prečo to nejde, ak ide o rýchle vymazanie, pár sekúnd "trvania" na Porade, bez hodnotenia a komentárov? Niekedy môže byť dôvodom neumýselné odoslanie nedokončenej odpovede-príspevku, uvedomenie si, že odpoveď nemusí byť správna... Mne trvá dlhšie písanie príspevkov a tak sa stane, že napíšu skôr iní. V tomto prípade som zistila, že medzičasom už napísali k veci iní a navyše sa mi ukázalo, že moja odpoveď bola zbytočne odborne zameraná mimo pohľadu zadávateľky otázky. Nahlásiť mnou zmazanú odpoveď na riadne vymazanie si sama nemôžem, lebo tam chýba ikonka. Ale pritom hodnotiace ikonky tam sú, tak aj nechápem, čo je vlastne poslaním zmazano-nezmazanej odpovede. A ešte to aj vyzerá, ako keby som písala systémom štart-cieľ.

Vymaže mi to niekto, prosím?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luja5 Evuš, bisťu, tak mi tam hoď aspoň užitočné keď som sa už s tým vymazávaním toľko nadrela - teda za tú snahu vymazať to ...
    evuš ..v ktorej téme ??
    luja5 hore v tej móóódrej xixixi
    evuš ..asi som slepúch, či čo, keď som ju prehliadla :-D
    luja5 Bolo mi treba sa ozývať? Teraz mi zmizla odpoveď ohodnotená zadávateľkou a aj s komentárom, že nemusí mať obavy...
      zbaliť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luja5 Asi som niekoho domotkala ...
    Dav už je naspäť
    luja5 Ď., vymazala som teda koment pod otázkou zadávateľky...dúfam, že ten sa znova neobjaví, lebo je bezpredmetný.
    kopretinka nechápem,ako môže zmiznúť odpoveď? to by musel vymazať moderátor.
      zbaliť

    Prečo sa mi ukazuje moja odpoveď, ktorú som vymazala?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.