Zavrieť

Porady

PayPal

Hľadám niekoho, kto sa dobré vyzná v PayPal. Začiatkom roka som si tu založila účet. Spoločnosť chcela verifikačný kód, no kým som zistila, čo to vlastne je, tak som tu naťukala kadečo a to viedlo k tomu, že Táto karta bola zakázaná pre vstup do systému PayPal. Po krátkom vysvetlení známych som na verifikačný kód prišla, no karta sa mi nedá aktivovať, keďže je zakázaná. Viem, moja stupidita. Inú kartu nemám, takže neviem, čo robiť ďalej. Cením si každú dobrú radu. Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    zaloz si novy ucet,napr:v Mbank to mas zadarmo ...dostanes kartu(cca10dni postou,ked si z velkomesta aj skor) s ktorou si zalozis paypal ucet.....ma to aj tu vyhodu ze si na ten ucet prevedies len tolko chechtakov kolko si mozes dovolit presustrovat.
    KatkaPaľkova :-) DIKY
    KatkaPaľkova Ďakujem, veľmi mi to nepomohlo, ale cením si to i tak. :-)

    Bitguard je offline (nepripojený) Bitguard

    Bitguard
    Dobry den,

    Jedna znama mala rovnaky problem toto treba odkomunikovat len s podporou samotneho paypalu. Myslim ze budu chciet aj sken obcianskeho preukazu. Postupovat treba cez Ticket.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    KatkaPaľkova Ach jaj, ďakujem Vám, no ja neovládam angličtinu a už som im tam pomocou google prekladača písala 3x a vždy ma odporučili na poradu, ktorú majú na webe. Asi sa mi to nepodarí napraviť. No každopádne vďaka...
    Bitguard Tak este mate moznost poziadat vasu banku o vydanie novej platobnej karty. :-/
    KatkaPaľkova Hmm, tak to by bolo asi najlepšie. :-)
      zbaliť

    cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

    cocker.ba
    tu pomoze len nova karta, ucet moze byt star (paypal je viazany na cislo karty, nie uctu). ale radim zuno, tam je embosovana karta (ta s vypuklymi cislicami) zadarmo.a taku potrebujes. tie nase s plochymi cislicami su ti pre ebay nanic.
    obciansky preukaz po mne paypal nikdy nechcel a to som ich klientom cca 7 rokov.
    neviem ako teraz, ale pretym mi najprv paypal strhol 1€, potom som musel volat do banky, kde pri tejto platbe bol uvedeny kod.a ten som potom paypalu nahlasil.€ nasledne vratili. inak s paypalom 100% spokojnost, inyni systemami ani neplatim, a urcite nikde nebudem zadavat svoje cislo karyy...
    KatkaPaľkova Áno, premýšľala som nad Zunom, tak skúsim. Len bývam v Nemecku a neviem, či tonebude problém. Diky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.