Zavrieť

Porady

Vymožiteľnosť práva

Strana, ktorej sa vďaka našim hlasom podarilo obsadiť väčšinu ministerských kresiel a aj kreslo premier ministra spravuje štát tak, ako jej to svojim občianskym postojom umožňujeme. Hoci svojim kandidátom obsadila aj post ministra spravodlivosti a v parlamente má väčšinu neprejavila ani najmenšiu vôľu zabezpečiť doržiavaniu ústavných práv, a vymožiteľnosť práva . vyjadrite sa spoluobčania, na základe akých kritérií ju pôjdete znova voliť. alebo Vás uspokojuje bezprávny štát? Dušansl
buchač Ký dilino Ti povedal, že stranu SMER ( lebo o nej je reč ) budem/e voliť ???

To len voly a ovce volia hentých...a je ich teda, kua , statočne.
Už len oltáriky pánovi precedovi stavať....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

    Ajk&
    Dnes som dostala odpoveď po takmer 4 rokoch z NS SR, hoci som dovolanie podávala pred štyrmi rokmi na KS BA - bez odpovede, znova som si podala o obnovu konania na OS - bez odpovede (dokonca tam mám aj kolky zaplatené), podala som ústavnú sťažnosť a Ústavný súd to zrejme od ....... trepal na Najvyšší súd SR a ten mi dal dnes odpoveď za všetky tie štyri roky domáhania sa svojich práv - bez možnosti odvolania. Stačí???? Ja mám papierov za 3 zeleninové prepravky ......
    Voliť budem Nevedka .....
    misoft Gratulujem! Dostala si sa do skupiny ľudí, na ktorých aspoň nezabudli. I keď je ti to ho*no platné.....
    buchač NECH ŽIJE STRANA SMER A JEJ VODCA pán preceda FICO !

    S FICOM NA VEČNÉ ČASY A NIKDY INAK !

    Vymožiteľnosť práva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.