Zavrieť

Porady

z BA Hlavná stanica - do SIEA

Dobrý deň, rada by som sa spýtala, akým spôsobom sa viem dostať z hlavnej stanice do Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry, ktorá sídli na Bajkalskej 27. Viem že na Bajkalskú sa dá dostať spojom 61 alebo 74, ale ukazuje mi že vystúpim na druhej strane a na mape je taká veľká cesta. Budem tam mať kde prejsť alebo odporúčate iný spoj na inu ulicu kde to budem mať bližšie? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Kúsok naspäť od zastávky je prechod pre chodcov, tam môžeš prejsť. Inde nechoď, bližšie sa iným spojom nedostaneš.

    Ale 61 tam nechodí - tá ide inde, aj keď v CP vidíš zastávku Bajkalská. Tá zastávka je úplne inde. To, kde musíš vystúpiť, je zastávka Mliekarenská a z nej prejsť na druhú stranu Bajkalskej. Môžeš ísť jedine linkou 74.
    Naposledy upravil Chobot : 19.08.14 at 15:08
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Viktorka15 Ďakujem veľmi pekne, presne takúto informáciu som potrebovala. . Mne sa dosť často totiž stáva , že vystúpim na zastávke s názvom ulice a budova ktorú potrebujem sa tam nenachádza široko daleko existuje nejaká telefonická linka alebo akým spôsobom by som si to vedela zistiť? Ďakujem
    Chobot Infolinka 1181

    http://www.infolinka1181.sk/
    luja5 Existuje infolinka, ktorú napísal Chobot a existujú poraďáci, ktorí radi poradia.
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja ked hladam napr. v BA najblizsiu zastavku MHD, dam si do maps.google presnu adresu a na podrobnej mape si najdem nablizsiu zastavku MHD (tie su oznacene ako male modre stvorceky s bielym stylizovanym autobusom vo vnutri). Ked na nu kliknes, ukaze ti jej nazov a aj linky, ktore tam stoja.

    Potom si trasu MHD z miesta, odkial cestujem (napr. Zeleznicna stanica) do miesta - tato vyhladana zastavka z mapy , najdem napr. na www.imhd.sk.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Viktorka, na http://mapa.zoznam.sk/(alebo aj google mapy) si vies dat na mape zobrazit aj zastavky MHD v BA ... ak kliknes na ikonku zastavky zobrazi ti, ktore linky tam stoja a aj link na stranku imhd.sk - kde si zistis trasy, casy, ...
    Chobot Aj SIEA to uvádza na svojej stránke:

    http://www.siea.sk/pracoviska_1_2/c-...acoviska-siea/

    z BA Hlavná stanica - do SIEA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.