Zavrieť

Porady

Zahraničné transakcie medzi OTP Bankou HU a OTPBankou SK

Bola robená finančná transakcia z OTP Banky Madarsko do OTP Banky Slovensko. Príkazca úhrady transakciu telefonicky zrušil v OTP Banke HU . Išlo o expresnú platbu, ktorá v dobe zrušenia bola už v OTP Banke na Slovensku. OTP Banka na Slovensku ju vrátila späť. Postupovala správne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Bardejovska platby sa pripisujú viackrát cez deň...bola aj platba zahraničná, ktorá bola bola pripísaná po 2 hodinách...
    jelalim Pokial ide napr. o vklad v hotovosti, platby su priposovane priebezne pocas dna. Ked som raz platil nejaku fakturu, vypisal som si listok, pracovnicka banky realizoval vklad. Transakcia bola dokoncena v tom som si vsimol, ze ta baba zle prepisala variabilny symbol. Povodnu transakciu vedel stornovat a nahodit spravne. Na ucte kde som vkladal, majitelovi prisli SMSky o kredite, nasledne o debete a nasledne zas o kredite so spravnym variabilnym symbolom. S prijimatelom platby som nasledne konzultoval a povedal, ze som to mohol nechat tak, a mal hlavu v smutku, ako to bude uctovat. Na vypise z uctu nakoniec nemal vobec stornovanu transakciu.

    Pre banku je podla mna zavezne az to co sa v noci uzatvori ako dokoncena transakcia.

    Zahraničné transakcie medzi OTP Bankou HU a OTPBankou SK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.