Zavrieť

Porady

Refundácia DPH z PHM Nemecko

Dobry den.
Chcela by som sa spytat ci niekto ziadal Nemecko o vratenie DPH z PHM za rok 2013. Totiz, za rok 2012 nam DPH vratili, a v roku 2013 nam to zamietli. Z ich spravy som nevyrozumela preco, vsetko som spravila presne tak isto ako predosly rok. Dakujem pekne za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anithocka je offline (nepripojený) anithocka

    anithocka
    ahoj, my sme žiadali tiež a tiež nám zamietli...dali nam čas opraviť chyby do 20.9. (nie som si istá termínom ale viem, že tak koncom septembra to je) a nechápem tiež prečo zrejme im vadilo že sme pri bločkoch nižších ako 150 euro uviedli IČO, DIČ atď. a to sa nemá...dali sme si preložiť ich odpoveď ale nie sme si vedomí tých chýb, ktoré nám napísali v tom liste
    skolitel No veď presne aj mne sa to nezdá, lebo rok predtým som postupovala presne takto isto, odvolávajú sa na staré zákony tak by tam nemala byť zmena...

    Refundácia DPH z PHM Nemecko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.