Zavrieť

Porady

migréna

Poraďáci, čo robíte v prípade migrény, čo vám pomáha? V jednom časopise som čítala takú babskú radu: inhalujte ocot. No keď by to malo pomôcť, tak aj ocot, ale čo naozaj zaberá okrem tabletiek?
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
celkom cool je Nalgesin S, Panadol Novum a celkovo Panadol a šumivý je unikátny...super!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pasuliatko Pozri príspevok
na nauzeu (pocit na zvracanie) to nepôsobí, treba si ich dať hneď už vtedy keď nastane aura.
Ale pôsobí, mám to odskúšané. Aura nemusí byť vždy sprievodným znakom migrény.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Tweety Pozri príspevok
Ale pôsobí, mám to odskúšané.
tak neviem ono je to analgetikum, neskúšala som to ešte...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
http://www.edusan.sk/dom_lek/lieky_zobr.php?id=461
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pasuliatko Pozri príspevok
tak neviem ono je to analgetikum, neskúšala som to ešte...
AK si to neskúšala, prečo potom píšeš, že na nauzeu nepôsobí?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Tweety Pozri príspevok
AK si to neskúšala, prečo potom píšeš, že na nauzeu nepôsobí?
lebo je to analgetikum.... to je len moja domnienka
0 0
Vacko Vacko

Vacko je offline (nepripojený) Vacko

Tak konecne som si zohnal tie kvapky a mal som ich pri sebe ked ma migrena s aurou chytila a mozem povedat, ze TO NAOZAJ FUNGUJE a ostatne lieky ktore su zamerane na tuto migrenu napr. Cinie sa nedaju s algifeinom porovnat. Takmer vsetky priznaky (bolest,zvracanie,slabost,citlivost na svetlo/hluk) sa zmiernili na minimum, ci dokonca uplne ustupili. Velmi, velmi pekne dakujem za tuto radu, konecne po rokoch utrpenia mam nieco na co sa mozem spolahnut. Este raz velka vdaka Tweety.
0 0
daniellasv daniellasv

daniellasv je offline (nepripojený) daniellasv

Ja mavam migreny od strednej skoly a bude mi o dva roky 30. Qualerin som kedysi na migrenu brala, ale div sa svetu, co mi povedala pani v lekarni, ze on ma ucinky aj na travenie, preto pomaha pri migrenach. No moje telo si nanho zvyklo a teraz nepomaha.
Je zbytocne pre mna odpozorovat, z coho vznika migrena, lebo sa to neda, mam dennik trojrocny so vsetkym a stale vznikala inak. Nasla som jeden spolocny znak, a to bol alkohol. Po nom som migrenu mala stale. Prestala som pit dokonca i pivo.
- mne migrenu spusta dusno. je mi divne, ze nikto tu o tom nepisal. Ved sa roztahuju cievy, ak vojdete do horuceho bazena, ci do sprchy horucej, do vane, co v buse, elektricke v lete, v aute na ceste pokial nie je klima... lekar povedal, ze mi ich vyvolava suchy vzduch.... ci na izbe, ci pri fyzickej namahe sa vam rozprudi krv a roztiahnu cievy.. stale sa mi v tych situaciach vyvola migrena.
- ale zial, leto skoncilo, je chladna jesen, resp. zima a nabeh na migrenu a slabe bolesti mam kazdy druhy den. teraz uz netusim z coho to moze byt pocasie? nepravidelny spanok?

Mne zabera sumatriptan alebo cinia. Zatial.
Zaberala mi super ejden cas velmi silna kava a nou zapit paralen, hned to v pociatocnom stadiu preslo. No teraz? vypijem taku kavu a mi je zle na zaludku. Uz aj voci tomu je organizmus odolny...

Zial, netusim priznaky, snad este napisete vy dalsi - obete migreny a dozvieme sa viac.
Dufam, ze som vas tymto aj ja trosku inspirovala...
0 0
daniellasv daniellasv

daniellasv je offline (nepripojený) daniellasv

Este som na nieco zabudla, ktora z vas sledovala vplyv estrogenu na migrenu?
Ak mate migreny pocas menstruacie /pred, po tesne/ je to otazka estrogenu.
ja som si kupila estrogen sojove mlieko od dimicy.. len neviem ho uzivat, a ani v lekarni netusili...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať