Zavrieť

Porady

Uverejnenie videa z Youtube na web stránke

Vedel by mi prosím niekto poradiť ako to je s uverejňovaním odkazov na hudobné videá zo stránky youtube na vlastnej web stránke? Je mi jasné, že uverejnenie a samotné prehratie videa na vlastnej web stránke dovolené bez súhlasu autora videa nie je. Ale platí to aj v tom prípade ak na svojej web stránke uverejním iba samotný odkaz, ktorý presmeruje "klikajúceho" na stránku youtube?
Naposledy upravil Richard : 25.09.14 at 10:37
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    csainz Ďakujem
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka koho kontaktovať?
    JuroS1 Google Slovakia
    Karadžičova 8/A
    Bratislava 82108
    Slovak Republic

    uz to je jedno ak mu staci odkaz...
    kopretinka a prečo by mal kontaktovať google? tu sa jedná o autorské práva,čo s tým má google?
    csainz radšej by som vkladal samotné videá
    teoreticky by to možno po dohode s google aj šlo, ale tipujem, že SOZA by s tým tiež mala určitý problém
    kopretinka čo chceš riešiť s goglom? on nie je autor tých videí,nemá k nim práva.Ak chceš niekoho kontaktovať,tak jedine autora videa.
    JuroS1 ano to je pravda ale povolenie, alebo nieco take na umiestnenie prehravaca youtube na vlastnej stranke musi mat od googla, povolenie od autora nepotrebuje kedze by spustil video priamo v youtube ako to je napr. na strankach s recenziami na smartfony. Autor proste video zdiela verejne a youtube prehravac ho len prehra.
      zbaliť

    rangl je offline (nepripojený) rangl

    rangl
    Ak sa nemýlim, tak pokiaľ je raz to video uverejnené na youtube, tak to môžeš bez problémov šíriť na svojom webe, pretože to video je v skutočnosti stále prehrávané len na yotubue (či už vložíš rámček s youtube videom alebo len link) a nie na tvojej stránke. Ja to chápem tak, ž vtedy je akoby šíriteľom ten, ktorý video na youtube zavesil.

    Uverejnenie videa z Youtube na web stránke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.