Zavrieť

Porady

Hmyz na stene pri drevených parketách cca 0,5-1 mm veľký.

Môže mi nejaký entomológ poradiť čo je to za hmyz? Je cca 0,5-1 mm veľký, vylieza z pod 40 ročných drevených parkiet po stene. Je možnosť sa ho zbaviť? Pripájam foto a odkaz s videom: http://www.zssaca.sk/video/PA149132.AVI
Ďakujem.
003.jpg  
002.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Goldenraven je offline (nepripojený) Goldenraven

    Goldenraven
    Spozorovali ste nejaké poškodenie nábytku, trebárs dierky alebo cestičky?Čo je pod týmy parketami?Betón, piesok, hlina alebo iný materiál.Pozeral som internete ale tento druh hmyzu som nenašiel.Ak sa ho tam vyskytuje veľa, vykonajte dezinsekciu,bariérový postrek by pomohol, avšak dobré by bolo poradiť sa s odborníkom na dezinsekciu.Ak je ho tam málo, zhoďte ho na zem,zoberte mucholapku, alebo nnoviny a poriadnu mu čapnite.Čím viac zlikvidujete, tým sa ich menej narodí.K tej DEZINSEKCII by som dodal že jedným z prípravkov je aj Solfac EW 050- vysoko škodlivý voči vodným organizmom a dráždivý.Dodržiavať bezpečnostné opatrenia a správnu koncentráciu prípravku.Možno by pomohlo opýtať sa eshopov predávajúcich chemické prípravky, oni by mohli vedieť.Gregg

    Hmyz na stene pri drevených parketách cca 0,5-1 mm veľký.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.