Zavrieť

Porady

Zákazkové podnikanie cez internet

Zdravím,

otváram internetové krajčírstvo, ktoré bude robiť iba špecifické doplnky na zákazku a podľa presného želania klienta. Chcem sa teda opýtať, či musím uvádzať aj nutnosti, ktoré sú potrebné pri eshope, no ja eshop neplánujem, chcem fungovať len prostredníctvom formulára a komunikácie cez mail. Čo všetko je nutné pri takejto forme (VOP, etc.)? Nakoľko mám odozvy aj v zahraničí, rád by som ponúkal SLUŽBY, nie priamo tovar, celosvetovo.

Ďakujem za odpoveď,
K
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ahoj

    Keďže sa nejedná o eshop tak nič také nepotrebuješ. Zrejme ide hlavne o výrobu na mieru takže tam ani žiadne produkty mať nebudeš. Môžeš na webe prezentovať svoju doterajšiu prácu (dokonca by si to mal robiť aby návštevník videl tvoje referencie).
    Naposledy upravil Chobot : 18.10.14 at 21:08

    Ekonoom.sk je offline (nepripojený) Ekonoom.sk

    Som konateľom a spolumajiteľom spoločnosti Ekonoom.sk s.r.o., pravidelne publikujem odborné články. Majitelom významných účtovných certifikátov a venuje sa najmä problematike daní a odvodov. ...viac Ekonoom.sk
    Áno, presne tak. Vašou náplňou bude poskytovanie služieb a internetová stránka pre Vás bude fungovať iba ako marketingový nástroj. Samozrejme odporúčam Vám uvádzať na Vašej stránke postup objednania, fotogalériu, prípadne obchodné podmienky pre pravidelných odberateľov ako sú firmy, organizácie a pod. Čím poukážete na profesionalitu Vašich služieb a produktov.

    Zákazkové podnikanie cez internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.