Zavrieť

Porady

Usporiadat
Soňa K Soňa K

Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

Moja bežná realita ostáva mi sem-tam skrytá,
tak ju odhaľ rýchlo, hneď ! Počkám si na odpoveď.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Soňa K
Moja bežná realita ostáva mi sem-tam skrytá,
tak ju odhaľ rýchlo, hneď ! Počkám si na odpoveď.
Uvedomujem si, že "realita" môže mať aj iný význam, aj keď dnes sa bežne používa pojem REALITY pre rôzne činnosti a situácie v oblasti nehnuteľností. Očakávala som skôr ak už tak návrh na úpravu podľa súčasných pravidiel slovenského jazyka, aj keď v minulosti sa pod pojmom "realita" rozumela aj nehnuteľnosť a v súčasnosti sa bežne používa napríklad realitná kancelária a nie bežná skrytá či odhalená (realitná) kancelária. Nebránim sa úprave názvu, napríklad na "REALITY (nehnuteľnosti)", alebo iný odborný (od slovenčinárov), lebo mi ide o to, aby sa napríklad otázky o realitných (či nehnuteľnostných?) kanceláriách nedávali do rubriky Domácnosť, aby sa sústreďovali veci okolo RK aj v jednej spoločnej rubrike....
0 0
Soňa K Soňa K

Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

Ja som sa zasa pokúsila o vlastnú, "vtipnú" tvorbu a vôbec ma nenapadla žiadna jazyková ani iná úprava. Pekný deň.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
luja5
lebo mi ide o to, aby sa napríklad otázky o realitných (či nehnuteľnostných?) kanceláriách nedávali do rubriky Domácnosť, aby sa sústreďovali veci okolo RK aj v jednej spoločnej rubrike....
1. Ja som aj za.
---------------------------------
2. Len aby sa tie veci okolo RK nezobrazovali niekde úplne inde...ide predsa o zadávateľa, kde ju zadrie.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

buchač
luja5
lebo mi ide o to, aby sa napríklad otázky o realitných (či nehnuteľnostných?) kanceláriách nedávali do rubriky Domácnosť, aby sa sústreďovali veci okolo RK aj v jednej spoločnej rubrike....
1. Ja som aj za.
---------------------------------
2. Len aby sa tie veci okolo RK nezobrazovali niekde úplne inde...ide predsa o zadávateľa, kde ju zadrie.
K bodu 2. - V takom prípade môžeme tí, ktorí môžeme, potom presunúť. Ja budem, lebo pre mňa je to zaujímavá oblasť, sledujem témy okolo realít a RK a ak si všimnem zlé zaradenie, presuniem, možno len doplním... lebo otázka tu tuším bola aj o DPH v RK, vtedy by stačilo túto rubriku pridať, hlavná rubrika by bola iná...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Soňa K
Ja som sa zasa pokúsila o vlastnú, "vtipnú" tvorbu a vôbec ma nenapadla žiadna jazyková ani iná úprava. Pekný deň.
Aha, tak sorry, na mňa to zapôsobilo inak.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať