Zavrieť

Porady

Ako odblokovať nechcene zablokované smsky na samsungu?

Mám taký problém a to, že mi nejdú prijímať smsky od určitých čísel (ktoré mám zhodou okolností aj vo svojich blízkych kruhoch v Orangei). Jednoducho ja im môžem posielať smsky v pohode, ale keď už jedná o spätné odpovede, tie mi neprídu. Na zákazníckej linke mi pani povedala, že treba niečo v nastaveniach odblokovať, lenže netuším čo. Neviete ako to mám vyriešiť alebo ako to odblokovať? ďakujem vopred..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IIla je offline (nepripojený) IIla

    IIla
    Podarilo sa to už vyriešiť? Môžeš skúsiť pozrieť nastavenia vo svojom tel. zozname. Pri tých konkrétnych tel. číslach. (Ak je tam nastavený blacklist, treba ho zrušiť.) Ak v nastaveniach nič také nenájdeš, môžeš skúsiť čísla si najprv niekde prepísať, potom ich z mobilu vymazať, a potom znova uložiť. Potom môžeš dať vedieť, čo pomohlo. :-)
    Nessy_sk Ďakujem, už sa to vyriešilo. Chyba bola v telefóne, niečo bolo zle so SIM kartou :-)

    Ako odblokovať nechcene zablokované smsky na samsungu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.