Zavrieť

Porady

Psychiater Bratislava

Zdravím .. viete poradiť nejakého dobrého psychiatra v Bratislave? ale nie taký čo bude len štopať lieky do človeka a bude len počúvať a nič neradiť ... samozrejme aby bol taký, že ho prepláca zdravotná poisťovňa ...

nenašla som možnosť odpovede na vaše "rady" ale ja som už u psychologičky bola, pred pár rokmi som bola aj u psychiatra , viem ako to chodí ... ale sťahovala som sa teraz do iného mesta kde ma nevedela moja psychologička odporučiť ( a tá mi odporúčala liečbu liekmi, aby mi to pomohlo v tom čo som už začala).. ja som zadávala do googlu nech mi vyhodí nejakých psychiatrov v BA lenže ich je tu až príliš a neviem si správneho vybrať .. preto sa pýtam na radu , myslím si že popisovať bližšie môj problém nemusím nakoľko nepotrebujem s tým radiť ... radu potrebujem na to na čo som sa pýtala ....
Naposledy upravil SusynQa : 12.11.14 at 07:43 Dôvod: nenašla som možnosť reakcie na odpoveď radiacim ..
6 komentárov     zbaliť
Mila123 psychoterapeuta teda hľadaj, popr. psychológa....
Mila123 Jurko......

máš osobnú skúsenosť ??????
SusynQa Mne len rozprávanie sa nepomáha, vyrozprávala som sa už toľkým ľuďom , mám aj priateľa ktorý mi je oporou ale mám proste iný problém ktorý sa nedá riešiť rozprávaním sa .....
kopretinka žiadny psychiater ti nič neporadí,musíš si nájsť klinického psychológa,toho prepláca poisťovňa.Ani on ti nebude nič radiť,nemôže ti hovoriť,ako máš čo riešiť.........všetko si musíš sám upratať v hlave.
alaya1 najdi si stranku- hodnotenie lekarov a tam najdes referencie pacientov. je to subjektivne hodnotenie ludi, tak isto, ako subjektivne su odpovede tu na Porade.
taiko a psychiater, ktoreho si navstevovala nepozna nejakeho kolegu v meste kam sa stahujes?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    V zadani temy sa nepopisuje problem, ktory by mal vyustit do liecby u psychiatra, preto neviem odporucit, ci ma "pacient" psychiatra navstivit.I Liecba u psychiatra je prevazne medikamentozna, nasleduje az po vysetreni a diagnostikovani u psychologa, neurologa, ci aj pri odporucani vseobecnym lekarom.

    odpoved na otazku teda moze byť len vseobecna - staci si otvorit internetove stranky a zadat vyraz, ktory zadavatel otazky hlada.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Zdravím .. viete poradiť nejakého dobrého psychiatra v Bratislave? ale nie taký čo bude len štopať lieky do človeka a bude len počúvať a nič neradiť ... samozrejme aby bol taký, že ho prepláca zdravotná poisťovňa ...

    nenašla som možnosť odpovede na vaše "rady" ale ja som už u psychologičky bola, pred pár rokmi som bola aj u psychiatra , viem ako to chodí ... ale sťahovala som sa teraz do iného mesta kde ma nevedela moja psychologička odporučiť ( a tá mi odporúčala liečbu liekmi, aby mi to pomohlo v tom čo som už začala).. ja som zadávala do googlu nech mi vyhodí nejakých psychiatrov v BA lenže ich je tu až príliš a neviem si správneho vybrať .. preto sa pýtam na radu , myslím si že popisovať bližšie môj problém nemusím nakoľko nepotrebujem s tým radiť ... radu potrebujem na to na čo som sa pýtala ....
    Každá rada drahá...
    V súvislosti so zadaním takejto Tvojej "otázky" nečakaj nejakú správnu odpoveď, nakoľko neexistuje....to po prvé.
    Po druhé si dovolim tvrdiť, že čo vyhovuje jednému, nemusí predsa druhému a je úplne jedno, o čo sa jedná....či ide o paštéku alebo auto...a o lekárovi ani nevravím.
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    SusynQa Myslela som si že na tomto fóre sa nájdu ľudia ktorý vedia pochopiť jednoduchú otázku a nebudú ju rozoberať zbytočne .... bohužiaľ som sa mýlila .. chcela som len overeného psychiatra nič viac ... poučenia ako mi tu dávate vy nepotrebujem tak sa ich zdržte poprosím ...
    jarsza Hovoria, že MUDr. Betáková je dobra psychiatrička v Bratislave. Ja to neviem posúdiť, ale kolegyna ju spomínala.
    buchač SusynQa (Dnes 09:43) Myslela som si že na tomto fóre sa nájdu ľudia ktorý vedia pochopiť jednoduchú otázku a nebudú ju rozoberať zbytočne .... bohužiaľ som sa mýlila .. chcela som len overeného psychiatra nič viac ... poučenia ako mi tu dávate vy nepotrebujem tak sa ich zdržte poprosím ...
    =====================================

    Tak ešte raz a naposledy a aj P O M A L Y budem písať...

    -----------------------------------------

    Ono každá otázka je jednoduchá, no odpovede sú kua zložité.
    Nerozoberám ja nič (ostatní tiež),nakoľko nie je totiž čo.
    Poučenia nedávam, nepadajú na úrodnú pôdu, vidím z reakcií.

    Že si sa mýlila ? To je teda fakt pravda...mýliš sa totiž v tom názore.
    SusynQa Čo je na tom také zložité odpovedať ako "jarsza" ? prvá normálna odpoveď ako čakám ... a rozoberáte tým že mi radíte niečo o čo nestojím a porovnávate niečo čo sama dobre viem ... tak si choďte vŕtať do niekoho iného ... debata s vami nemá pre mňa už žiaden zmysel .. pekný večer..
    korela Pripájam sa k jarszovi, pokiaľ viem, tak iba Dr. Betáková nasadzuje lieky až po klinickom vyšetrení, ostatní iba štopajú. Údajne je dobrá i Dr. Vránová na Mýtnej, ale tá má vďaka povesti plno, ktovie, či ešte prijíma pacientov. Potom zostávajú už iba súkromní psychológovia, čo tiež považujem za dobrú cestu pre začiatok, posúdi, či je vôbec nutné pchať do seba medikamenty iba kvôli biznisu psychiatrov.
    Samozrejme ide podľa toho, o čo ide. Ak už máte stanovenú dg, je to možno niečo iné. Ale aj lekári sú omylní, takže je aj vhodné najprv konzultovať svoj stav bez toho, že by ste mu povedali, aký máte problém.
    Najlepšie by bolo, ak by to bolo zvládnuteľné iba vaším pričinením. Zmenou postoja myslenia, nepripúšťaním si vecí, nežiť život za druhých, je toho viac.
    Je viac možností prístupov, ak psychiatra v dnešnej dobe, tak iba naozaj v prípade nevyhnutnosti. Neliečia, niektoré dg ani liekmi. Takže si človek trávi organizmus a nič v podstate nevyrieši. Ľudia si neuvedomujú, koľko moci majú predovšetkým v sebe samom.
    Potravinové doplnky a vhodná strava tiež prispievajú aj k psychickému zdraviu.
    Mohli ste uviesť, čo vás trápi, nikto vás tu nepozná, tu sa viacerí vyznali zo svojich trápení, odovzdali svoje skúsenosti a bolo ich neúrekom.
    buchač SusynQa (Včera 20:32) .. a rozoberáte tým že mi radíte niečo o čo nestojím a porovnávate niečo čo sama dobre viem ... tak si choďte vŕtať do niekoho iného ... debata s vami nemá pre mňa už žiaden zmysel ..
    ===================================
    korela, nevŕŕŕŕtaj ...
    korela Možno bude mať zmysel pre niekoho iného.
    Ja som poradila ako druhá Dr. Betákovú, čiže potvrdila jej určité kvality, to by mohla vziať do úvahy, alebo aj niekto iný.
    lujza.j Betáčka ešte ordinuje?
    korela Netuším, ale kto by mal záujem, zistí si. Potom by zostal už iba Dr. Vražda, ale o jeho prístupe k pacientom som nikdy nepočula.
    http://www.zzz.sk/?profil=1429
    SusynQa Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď ... mám to odporúčené od mojej psychologičky , mám vyšetrenie urobené , už len potrebujem za niekým ísť ... ja svoj problém riešim už dlhodobo a som v slepej uličke kedy už nevidím iné východisko ....
    ninocka55 Môžem odporučiť Dr. Bulánkovú v Petržalke
      zbaliť
    kopretinka 11.11.14 16:13 priradil do Porady
    kopretinka 11.11.14 16:13 priradil do Porady
    kopretinka 11.11.14 16:13 odstránil(a) z Porady

    Psychiater Bratislava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.