Zavrieť

Porady

Kedy bude k dispozícii tlačivo na DP k DzP FO typ B za rok 2014?

Ahojte poradaci, neviete náhodou kedy zvykne byť k dispozícii tlačivo na DP k DzP FO typ B? Kamoška potrebuje co najskor podat DP za rok 2014 kvoli hypoteke, tak myslim, ze tlacivo by mohol byt problem. Ja podavam svoje vzdy az v marci, tak neviem kedy byva tlacivo k dispozícii, ale asi to koncom decembra nebude, ze?Alebo da sa to podat nejako skor bez noveho tlaciva alebo bude platit tlacivo z minuleho roka? Dakujem za radu.
Naposledy upravil kubkokubko : 04.12.14 at 07:51 Dôvod: dpolnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    No jedine vytlačiť vzorové tlačivá, vypísať ručne a podať skoro na DU.
    Našla som toto ... http://www.podnikam.webnoviny.sk/dan...riznanie/37323
    kubkokubko Dakujem za super link, ja som myslela, ze ked to nie je v edane tak nie je...

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    už je tlačivo zverejnené vo finančnom spravodaji 10/2014 na stránke zbierka.sk
    kubkokubko Dakujem za radu

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Daňové priznanie podávaš až po skončení zdaňovacieho obdobia, nedoporučujem podávať DP v decembri, treba počkať na začiatok januára. Vzorové tlačivo bolo tento rok vydané skoro, je možné ho použiť a vyplniť ručne.
    kubkokubko neplanovali sme ho podat v decembri ale zaciatkom januara, dakujem za pripomienku a radu

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Tlačivá na daň z príjmu zvyknú byť k dispozícii v marci. Zrejme je to tak preto, že daňovníci si to aj tak nechávajú na poslednú chvíľu(tak to aspoň tvrdia v telke), takže je zbytočné, aby boli k dispozícii skôr.
    Naposledy upravil marjankaj : 04.12.14 at 20:37

    Kedy bude k dispozícii tlačivo na DP k DzP FO typ B za rok 2014?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.