Zavrieť

Porady

Pravidla Porady-neviem sa zapojit do diskusie

Dobry den.

Precital som si etiketu Poradu, no nedozvedel som sa, ako sa mozem zapojit do diskusie. Stale mi to zmaze . Moze mi odpovedat a poradit ADMIN ? Dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 19.06.15 at 12:09
8 komentárov     zbaliť
Tweety A stlačila si zelené okienko odpovedať?
tajmac Ano, stlacil som a vypisalo mi nejako okno v angtlictine
Tweety nič sa neotvára v angl. napíš príspevok, klik na odpovedať, a príspevok zaradí
tajmac nejde to
dada984 Ako je možné, že ti to nejde, keď napriek popisovaným problémom si si založil tému a debatuješ v nej akoby sa nechumelilo? Nebude inde pes zakopaný?
tajmac V mojej teme to funguje bez problemov - len inde nie
dada984 Potom je systém nespravodlivo podozrievavý. Preži karanténu, radiátory nech zatiaľ skracujú iní a uvidíš. Ak prežiješ, posilníš, ak nie, svet sa nezrúti. To len Porada príde možno o ďalšieho kvalifikovaného radiča.
tajmac Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Raz mi to Richard vysvetlil, že ide o nových členov, ktorí majú dynamickú IP adresu. Je to opatrenie, ktoré bolo zavedené kvôli Karasovi. Tí sú po registrácii zaradení do skupiny "čakajúcich na moderovnaie". Systém ich pri registrácii detekuje a zaradil do tejto skupiny, ktorá nemá kompletné práva. Podľa zhody ho potom Richard buď automaticky banuje (ak je to skutočne Karas) alebo ich povolí.

    Takže musíš vyčkať, aby si mohol mať plné práva, Richard ťa musí odsúhlasiť.
    misoft Ľudovo povedané - čakačka..... nasleduje oklepnutie, ak to dobre dopadne, bude postup ďalej....
    16 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tajmac Presne tak to robim . V mojom prispevku to funguje, ale ked chcem poslat komentar inde - vypise mi anglicke okno a vsetko zmaze
    avalik v ktorej teme?
    tajmac vsade inde - napr. skratenie radiatora a merac tepla
    Jarka 1 Ja som analfabet do PC, ale skús sa sa odhlásiť, reštartovať PC. Možno sa stane zázrak. Občas mi to takto funguje.
    tajmac Nefunguje, znova som napisal na skratenie radiatora a napisalo mi .
    you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
    - Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
    - If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
    avalik doplnila som ti rubriku chyby na stranke, tak hadam sa admin ozve
    tajmac Dakujem. Pekny den
    Kvaka to bude asi toto: nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
    - Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístup k požadovanej stránke. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
    - Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
    tajmac to som si prelozil, len co s tym ?
    Kvaka Mne to vypíše, ak si kliknem na tvoj nick.
    tajmac nemozem ani dat plusko
    Kvaka No neviem, ale ak si MK, tak možno preto.
    Peggynka BTW.,teraz budem rozmýšľať,že ako môžeš písať tu,keď ti to tam nejde (blondyna má problém )
    ivka70 na hodnotenie prispevkom mas este prilis malo vlastnych, to je opatrenie ,ktore zabranuje umele vytvaranie nickov, ktore by len hodnotili ine prispevky
    Peggynka To tých 5 bodov,nie?
    lujza.j Je to asi niekto co je bloknuty....
      zbaliť

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Máš zablokovaný prístup na stránku a toto vypisuje aj tomu,kto sa chce dostať do tvojho profilu,resp. napísať ti súkromnú správu.Už som to tu riešila A prečo to tak je,neviem...možno vieš ty.
    tajmac zaregistroval som sa len pred chvilou - mozno je to tym, ze som na PC vo vedeckej kniznici
    Peggynka Možné to je...od istého času je táto stránka "citlivá"

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    asi je tvoja aktivácia v procese, tak ako sa to píše v tom "anglickom texte". vyčkaj času, admin sa ti ozve.
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik ale ved aktivovany je, ked mohol zadat otazku a aj tu komentovat
    tajmac Nechapem vyznam celej Porady. Ani po polroku nemozem prispievat na cudzie prispevky. Zrejme je to stranka len pre par vyvolenych, ktori si tu "radia" - niekedy aj totalne bludy
    avalik ako to, že nemôžeš? veď tu si pridal komentár
    tajmac do svojho prispevku ano, ale na ziadne ine ma nepusti ani po polroku
    avalik písal si adminovi Richardovi?
    avalik ale teraz pozerám, že u teba momentálne ukazuje 64 príspevkov - a v tejto téme ich toľko nemáš, nie si náhodou zablokovaný?
    tajmac 64 mojich prispevkov je len k mojim temam, k cudzim sa nedostanem
    misoft Mimochodom - máš dokonale uzamknutý profil. Takže sa pozri aj tam. Je možné, že preto .....
    tajmac a co mam urobit ?
    tajmac tak co s tym, poradi niekto ?
    Dav Do Tvojho profilu nepustí ani mňa (moderátor), tak jedine odtajniť a poodomkýnať vlastné nastavenia
    jslancik nie je náhodou zablokovaný kvôli SPAMU, alebo čo ja viem?
    tajmac To netusim. Od januara sa nemozem nikde dostat, okrem svojej temy
    Žabinka a ty sa vieš dostať do svojho profilu? skús si v nastaveniach.súkromie profilu popozerať, čo máš ako nastavené..
    tajmac Nikde sa nedostanem, ani do svojho profilu
      zbaliť
    avalik 07.01.15 11:30 priradil do Porady

    Pravidla Porady-neviem sa zapojit do diskusie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.