Zavrieť

Porady

Zivnost na prenajom auta eserocke. Majitel auta je momentalne fyzická osoba. Treba zmenu majiteľa auta na SZCO?

Otvorila som si zivnost, aby som mohla prenajat auto eserocke. Som drzitelom auta, je evidovane na fyzicku osobu, ale nie na SZCO. Predtym, ako ho prenajmem, musim zmenit majitela auta z FO na SZCO (nove evidencne cisla, novy technicak)? Alebo to auto mozem prenajat s papiermi, ktore mam momentalne? Nikde to neviem zistit.
Zaroven chcem auto poistit - havarijna poistka - mam to poistit ako SZCO alebo ako fyzicka osoba? Mam v tom gulas.
Naposledy upravil vedette : 08.01.15 at 10:00 Dôvod: oprava chyby
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Veď to nie je ani v žiadnom zákone. A ak to v zákonie nie je,. tak môžeš.

    Prepisovala by si ho aj keď by si išla robiť heerečku?
    vedette dobre, znamena to, ze auto nemusim prepisat na SZCO. co s tou havarijnou? z tohto mi vyplyva, ze to poistim tiez ako sukromna osoba. potrebujem jednoznacnu odpoved, aby som to dodatocne nemusela riesit. lebo tu blbu zivnost som si musela otvorit len kvoli tomu, ze chcem to auto prenajimat. vdaka
    marjankaj Veď ti povedia v poisťovni.

    Zivnost na prenajom auta eserocke. Majitel auta je momentalne fyzická osoba. Treba zmenu majiteľa auta na SZCO?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.