Zavrieť

Porady

Schránka - "gmail.com"

Ahojte, mám vytvorenú emailovú adresu na "gmail.com". Pri doručených správach je tam ikonka "archivovať". Chcela som si archivovať jednu došlú poštu, ktorú teraz potrebujem obnoviť. Ale ako klikám tak klikám na ikonku "obnoviť" vôbec mi to neobnoví. Viete mi poradiť, ako získam poštu z archívu na gmail.com? Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ahoj, najjednoduchší spôsob je správu vyhľadať podľa názvu alebo slov, ktoré obsahuje (pravda, ak vieš, o čom tá správa bola - pokiaľ bola veľmi dlho uložená) a to vo vyhľadávacom riadku hneď vedľa loga Google, ukončený tlačidlom Lupa...v tom riadku je ešte ďalšia možnosť vyhľadávania podľa iných filtrovacích nástrojov, takže pohodlne sa môžeš dostať k svojej archivovanej správe...pokiaľ ju nájdeš, tak ju otvoríš a klikneš na tlačidlo Presunúť do doručenej pošty na paneli s nástrojmi...
    páči sa :-D
    mondes Ďakujem veľmi pekne, už sa mi to ani neviem ako, podarilo. :-)
    misoft Dá sa to veľmi jednoducho: ak máš v "archíve" e-maily - z menu vľavo si vybrať "Všetky správy" - nájsť tú svoju archivovanú, kliknúť na ňu pravým tlačítkom a vybrať "Presunúť do doručenej pošty" - a už nebude v archíve, ale v doručenej pošte.

    Schránka - "gmail.com"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.