Zavrieť

Porady

Opäť RZZP

Poraďáci navrhujem zákaz pridávania nových tém na RZZP!!!! Trošku si dajme námahy a skúsme v tejto famóznej stránke aj trošku posulfovať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    ALDA
    Poraďáci navrhujem zákaz pridávania nových tém na RZZP!!!! Trošku si dajme námahy a skúsme v tejto famóznej stránke aj trošku posulfovať.
    Súhlasím Ale ako to dosiahneme to netuším

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Zriadime "zberný kôš" na témy s nadpismi "Opäť RZZP", "Súrne - RZZP", "RZZP" ... ?
    Do tohoto koša sa každý deň zhrnú všetky nové témy, ktoré len opakujú už riešené problémy ohľadom RZZP. "Nezjedia" moderátorov ostatní, keď to moderátori takto budú robiť?

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    endrju
    Zriadime "zberný kôš" na témy s nadpismi "Opäť RZZP", "Súrne - RZZP", "RZZP" ... ?
    Do tohoto koša sa každý deň zhrnú všetky nové témy, ktoré len opakujú už riešené problémy ohľadom RZZP. "Nezjedia" moderátorov ostatní, keď to moderátori takto budú robiť?

    ja by som navrhla toto: do už existujúcich tém napr. " zdravotné poistenie......."alebo " ročné zúčtovanie..... atd aby sa tam nemohla zadať nová téma, zamknúť to na zadavanie novej témy a tým pádom by boli nútení aby si v tých témach hľadali.
    takže ja sim myslím, že to je asi pre Richarda, aby v tých témach vymazal možnosť " Nová téma
    alebo by to vedel urobiť aj niekto z Vás??
    podľa mňa by to pomohlo

    Čaute
    tuším sa to nedá, lebo " nová téma" je nad témami, teraz som nato kukala,ale určite je nejaký spôsob nonie???
    alebo že by ten zberný kôš???

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    [quote=Barbara] Richard by mohol zablokovať všetky nové
    témy, v ktorých sa vyskytujú slová: RZP v akejkoľvek podobe.

    Čiže tak ako hovorí aj Barbara.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Barbara
    ja by som navrhla toto: do už existujúcich tém napr. " zdravotné poistenie......."alebo " ročné zúčtovanie..... atd aby sa tam nemohla zadať nová téma, zamknúť to na zadavanie novej témy a tým pádom by boli nútení aby si v tých témach hľadali.
    Nebolo by to práve šťastné riešenie. Určite sa vyskytnú otázky, ktoré si zaslúžia existenciu, v samostatnej téme.
    Uzamykanie témy je v právomoci moderátorov. Ak ste si nevšimli, moderátori uzamykanie využívajú.
    Založil som tému
    http://www.porada.sk/t26026-roene-zu...ie-otazky.html
    do ktorej budú môcť prispievať všetci so svojimi problémami. Táto téma je pripnutá (má označenie "Dôležité") a nestratí sa z dohľadu dovtedy pokiaľ bude mať toto označenie.
    Založím ešte dnes novú tému, ktorá bude práve tým "zberným košom". Do nej budeme presúvať príspevky o problematike RZZP s nič nehovoriacimi nadpismi obsahujúce už notoricky známe otázky. "Zberný kôš" bude takým pele-mele o problematike RZZP. Avšak bez snahy o nejaké prehľadné usporiadanie otázok. Dúfam, že toto rozdelenie na najčastejšie otázky (pripnutá téma) a "zberný kôš" trochu pomôže všetkým, ktorí sú postihnutí ročným zúčtovaním preddavkov na ZP za rok 2005.
    Naposledy upravil endrju : 11.05.06 at 09:57

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    [QUOTE=Melnick][quote=Barbara] Richard by mohol zablokovať všetky nové
    témy, v ktorých sa vyskytujú slová: RZP v akejkoľvek podobe.

    no fakt, to je ono

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Bodaj by si mala pravdu Lenka, že len toľko. Ešte 51 dní. A možno až do septembra.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    ALDA
    Poraďáci navrhujem zákaz pridávania nových tém na RZZP!!!! Trošku si dajme námahy a skúsme v tejto famóznej stránke aj trošku posulfovať.
    ALDA, keď si písala posulfovať, mala si na mysli kyselinu sírovú? Tá by sa sem teraz hodila najviac

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    abel
    ALDA, keď si písala posulfovať, mala si na mysli kyselinu sírovú? Tá by sa sem teraz hodila najviac
    To určite nie..ale predstavujem si krásne, modré a velikánske morské vlny..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.