Zavrieť

Porady

výhradné zastúpenie

Pátram po info- výhradné zastúpenie a distribúcia kozmetických prípravkov na Slovensku v rámci EÚ. Ako a kde sa to vybavuje?
Však už mi poradte niekto, prooosííím!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Výhradné zastúpenie si musíš zabezpečiť s konkrétnym výrobcom danej kozmetiky. Ak uzná, že je pre neho výhodné dodávať tovar výlučne Tebe v rámci EU, tak Ti to dá. Aj keď - ruku na srdce - neviem, neviem...

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    avema
    Pátram po info- výhradné zastúpenie a distribúcia kozmetických prípravkov na Slovensku v rámci EÚ. Ako a kde sa to vybavuje?
    Však už mi poradte niekto, prooosííím!!!

    V prvom rade sa musíš spojiť s firmou ktorej by si chcela robiť výhradné zastúpenie a distribúciu kozmetických prípravkov. Po jednaní s firmou je na ťahu firma, či vôbec bude mať o spoluprácu záujem .Musíš aj Ty niečim zabojovať ...čo môžeš ponúknuť, aby partner videl , že komu toto výhradné zastúpenie dáva.

    Píšem preto , lebo dnes sme mali zrovna jednanie o výhradnom zastúpení jednej nemeckej firmy a nemecký partner prišiel priamo do firmy na jednanie a aj z dôvodu , aby sa presvedčil čím firma disponuje , čo má v náplni predmetu podnikania a podobne............proste všetko čo ich z nášho oboru zaujímalo .......
    Naposledy upravil Zita5 : 16.05.06 at 18:10

    avema je offline (nepripojený) avema

    avema
    Ďakujem Marianne aj Zite za odpoveď. Som v kontakte už dlhšie s firmou, myslím tak, že spolupracujeme. Budúci týždeň tam pôjdem na úvodné rokovanie. Z ich strany ten záujem je, preto som začala zisťovať, čo k tomu doma potrebujem ja vybaviť

    výhradné zastúpenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.