Zavrieť

Porady

digitalny prijem tv

som totalny nevzdelanec v tejto oblasti. mam po ruke nejaky satelit, dva openboxy S1 a stary televizor. okrem ta3 a nejakych krestanskych programov mi nejde nic. da sa s tymto prislusenstvom nieco urobit? diky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Podľa všetkého máš satelit na A23. Keďže máš Openboxy, tak Ti chýba len Skylink karta. Lenže ak to máš v takejto konštelácii doma ako to že o tom nevieš ? Ja by som počítal, že ten kto to kupoval si tie boxy nechal nazdielať a sledoval Skylink ( resp. CSlink) na dvoch TV.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 neviem, ci mu Openbox S1 uz novu kartu Skylink M7 "zoberie". Este keby vedel zohnat ICE karty (mozno v bazaroch?). Inak nejake sat. prijimace s certifikaciou Skylink Ready, kde je Irdeto citacka.
    lubko6394 Však podľa mňa tam karta musela byť a možno aj je len nie je zaplatené serpo.
    erik555 ...tak aj to je mozne. Aj ked okrem TA3 a krestanskych programov (TV Lux, TV Noe), by mu mali ist aj dalsie nekodovane stanice ako CT24, Ocko, regionalni.tv, TV8, Relax, Rebel a nejake dalsie
      zbaliť

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    zacnime od zaciatku: na orbite je vela druzic, na ktore mozes nasmerovat parabolu, resp. ju dat na motor (pravdaze, ak mas moznost uchytit parabolu s vyhladom na juh!). http://www.parabola.cz/prehledy/ Potom su moznosti prijmu kodovanych CZ/SK stanic u roznych poskytovatelov ako Skylink, UPC freesat, Magio sat, Digi prostrednictvom ich dekodovacich kariet a zaplatenim prislusnych balickov
    Napr. Skylink (mozes studovat) http://www.skylink.sk/
    Naposledy upravil erik555 : 27.02.15 at 09:36

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.