Zavrieť

Porady

členenie skladov

Prosim vas, vie niekto, ako sa v Pohode robi clenenie skladov?
Snazim sa aby na urovni Vetva 2 boli rovnocenne polozky (vyrobkove skupiny) a az potom konkretne vyrobky. Nedari sa mi to a vzdy ma da o uroven nizsie.
pr.
sklad 1 - vyrobca - vyrobkovy rad - vyrobok

vyrobkovych radov od toho isteho vyrobcu mam ale viac. Potrebujem na tu druhu uroven dostat viac poloziek. Vie mi niekto poradit? Dakujem
Naposledy upravil phoebe : 13.05.06 at 22:32
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    No , clenenie sa vytvara v Pohode cez agendu clenenie.
    V tejto agende mas prve pole Nazov skladu, kde definujes sklad, v ktorom vytvaras clenenie.Druhe pole je nazov clenenia, je to myslim nepovinne pole, zobrazuje sa iba v niektorych tlacovych zostavach (tusim v cenniku).
    a potom tam mas dalsich 7 poli kde je mozne vytvarat clenenie.Vzdy dalsia pole je vlastne podclenenie toho predosleho.
    Ked chces napr vytvorit clenenie
    Sklad - ceruzky
    - papier
    Tak aj ceruzky, aj Papier napises do prvej vetvy, lebo su na rovnakej urovni.Ak by si chcela dalej rozdelit papier na napr velky a maly, takto toto napises uz do toho druheho pola za nazov papier.Cize toto cele by nakoniec vyzeralo v zapise takto .Su tam dokopy tri clenenia

    Sklad Vetva 1 Vetva2

    1.Sklad - ceruzky
    2.Sklad - papier - velky
    3.Sklad - papier - maly
    Treba si to vyskusat,ale este lepsie doporucujem si pozriet skusobnu firmu ktora je v programe a tam uz je vytvorene nejake clenenie, a tam je to este lepsie vidiet.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.