Zavrieť

Porady

Ako vytlačiť príspevok?

Ak chcete vytlačiť tému, otvorte si želanú tému, v hornom menu stlačte "Práca s témou", po stlačení sa vynorí menu, z ktorého si vyberte "Verzia pre tlač" a potom si môžete tému vytlačiť. (nájdite ikonu tlačiarne vo Vašom prehliadači a stlačte ju)
Na obrázku vidieť, ako sa k verzii pre tlač dostanete.
verzia_pre_tlac.gif  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Prosim poradit ako postupovat, ked som si celu temu vytlacila a po case sa k nej vratim a chcem si vytlacit len dalsie najnovsie prispevky ? Dufam, ze sa touto otazkou nepytam uz na zodpovedane. V tom pripade prosim navigovat, kde najdem odpoved. Dik Janca

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    To sa priamo na porade nedá, ale ak vám dá tému na viac strán, tak si pred tlačou nastavte tlačenie od - do. Čiže si pozriete od ktorej strany sa nachádzajú nové príspevky a vytlačíte si iba tie...

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Mozno, ze by stalo za zvazenie pri zadavani tlace dat ponuku -
    "Tlacit prispevok k danej teme:
    - cely
    - prispevok od - do
    - prispevok c. 2, 5, 7, .... /lebo niekedy by mne osobne bolo vhodne vytlacit len tie, ktore su pre mna novinkou, podnetom, alebo su tam nejake vzory uctovania a pod. a tie, s ktorymi sa ztotoznujem, alebo by som to aj ja tak napisala, su v tlaci pre mna zbytocne zaberajuce miesto/.
    To len tak naokraj, inak dik za radu. Janca

    Ako vytlačiť príspevok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.