Zavrieť

Porady

účtovná závierka MUJ-zaokrúhľovanie

Prosím Vás ak si vytlačím ročnú závierka MUJ - bezprostredne predch. účtovné obdobie mi po zaúčtovaní dane prepočítalo tak,
že mi to zaokrúhlilo niektoré čiastky a nesedia z minulým rokom. Napr. výsledok hosp. pred zadnením mi zaokrúhlilo nadol, minulý rok som mala nahor napr. 2803, min,. rok mám 2804,
alebo nerozdelený zisk min. rok mám 181 a teraz mi vpisuje 182. Suma sumárov to ale sedí na minulý rok. Iba sa mi poupravovali riadky so zaokrúhlením.
Robí to aj Vám prosím Vás?
Ďakujem pekne!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Áno, ja pracujem v omege a urobilo mi presne to isté. A teda mi nesedia údaje s minulým rokom.
    maped Ja robím v bwsofte presne to isté, budete to takto uzatvárať?
    To asi robí preto, že nesedia riadky a program si to sám upravuje.
    Pošlete to tak ako to ukazuje? Mne to manuálne nejde opraviť.
    Ivana Halajová Tiež to v omege skúsim opraviť ručne, ale myslím si, že keď by som to posielala aj cez stránku finančnej stránky vypíše tam chybu.

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    Ja si zásadne dávam z účtovného programu tlačiť zostavy na centy a zaokrúhľovanie vo výkazoch vykonávam ručne... skutočnosť predchádzajúceho roka zásadne preberám z výkazov predchádzajúceho roka.
    maped +-1€ a všetko ručne prepisujete?
    karakul zaokrúhľovanie vo výkazoch sa na porade preberalo nespočetne krát a za tie roky sa nič na tom nezmenilo - zásady zostali rovnaké.

    vojo je offline (nepripojený) vojo

    vojo
    Mame MRP a tam je moznost korekcie, tiez sme upravovali prechadzajuci rok podla udajov zaslanych na danovy urad.....

    účtovná závierka MUJ-zaokrúhľovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.