Zavrieť

Porady

živnosť - verejná správa?

dobrý deň, chcem sa vás spýtať. momentálne mám otvorenú živnosť, od 1.4. nastupujem do verejnej správy /referentské miesto/. Musím živnosť prerušiť? môžem mať otvorenú živnosť aj popri zamestnaní? dakujem. a druhá otázka, ak budem mať pracovnú zmluvu vo verejnej správe ... môžem mať poprípade ešte jednu zmluvu na pár hodín v inej organizácii? dakujem veľmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    odpovede v texte:

    dobrý deň, chcem sa vás spýtať. momentálne mám otvorenú živnosť, od 1.4. nastupujem do verejnej správy /referentské miesto/. Musím živnosť prerušiť? NIE môžem mať otvorenú živnosť aj popri zamestnaní? ÁNO dakujem. a druhá otázka, ak budem mať pracovnú zmluvu vo verejnej správe ... môžem mať poprípade ešte jednu zmluvu na pár hodín v inej organizácii? ÁNO
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mima75 dakujem veľmi pekne
    Banix To je zaujímavé, ja keď som sa pred dvoma rokmi pýtal či môžem podnikať popri zamestnaní vo verejnej správe tak mi povedali že nie.
    Marek252 Aj mne sa zdá že vo verejnej správe nemôžeš mať živnosť, alebo je to konkrétnejšie - záleží od predmetu činnosti, napr. ak robíš niečo s počítačmi a máš na to živnosť tak tam môže byť problém, resp. že si môžeš dohadzovať zákazky, obmedzenie tam určite bude.
    mzdarka renca môže, za určitých podmienok, kuk link http://www.employment.gov.sk/sk/prac...a-cinnost.html
      zbaliť

    živnosť - verejná správa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.