Zavrieť

Porady

pokazena umyvačka riadu

dobry den potrebovalby som radu mam umyvačku riadu wirpool všetko tam mam ale ako zapnem a idem umyvat napusti mi vodu po chvylke juvypusti a to je všetko robi to na všetky programy poradte prosim čo stym
dakujem
sosak Aké prostriedky do zásobníka umývačky dávaš ? Máš dosť soli ?
taiko typ umyvacky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Napríklad:

    Novšie umývačky zobrazujú chybové hlásenia F a číslice. U starších modelov sa číslice nahrádza blikaním kontrolky, ktoré sa pre zapamätanie opakuje.

    RESET umývačky
    Reset umývačky vykonajte vždy, keď sa chyba zobrazí. Je to prvý krok k možnému odstráneniu závady. Reset sa vykoná pridržaním tlačidla štart programu na dobu 3 až 10 sekúnd v závislosti od typu umývačky.
    Chyba FA
    Nesprávne nastavenie tvrdosti vody alebo typu umývacieho prostriedku. Ak sú tieto údaje chybne nastavené a v nádržke máte soľ, potom dochádza k neprimeranému penenie a zobrazí sa FA.
    Chyba F2
    Jedná sa o únik vody do havarijnej nádrže novších typov umývačky. V niektorých prípadoch postačí umývačku úplne vyliať, najlepšie hore dnom, a potom ju nechať aspoň jeden deň otvorenú vysušiť.
    Chyba F3
    Porucha ohrevu vody. V umývačke môže byť veľa peny alebo môžu byť upchatá ramená či hlavný filter. Porucha vykurovacieho telesa alebo teplotného snímača je však pravdepodobnejšie.
    Chyba F4
    Závada vyčerpávanie vody von z umývačky. Skontrolujeme filter v umývačke, hadicu a sifón, kam je napojená. Tiež možná porucha senzoru alebo čerpadla.
    Chyba F5
    Problém s motorom čerpadla. To sa točí nesprávne alebo nefunguje vôbec.
    Chyba F6
    Jedná sa o problém s prívodom vody. Prekontrolujeme, či tečie z prípojného miesta voda, potom hadicu a sitko v mieste napojenia na umývačku.
    Chyba F7
    Porucha prietokomeru prívodu vody. Vykonáme rovnaké kroky ako u chyby F6.
    Chyba F8
    Závada hladiny vody pravdepodobne spôsobená nadmerným penením v umývačke alebo poruchou snímača

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skus reset.U mna s a resetuje podrzanim tlacitka Start na par sekund.
    Ak nepomoze, precitaj si manual,v rubrike " pred tym ako zavolate servis" , by si mohla najst odpoved. Ak nie,tak asi zavolat servis...

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    To, že tam je všetko (neviem čo si tým myslel, ale asi umývací prostriedok, soľ a leštidlo), nemá žiadny vplyv na fungovanie umývačky. Tá by mala ísť aj keby si tam nemal nič.

    Ja v zárukue?

    Ak áno, reklamuj.

    Ak nie, tak: - Doteraz umývala riadne?

    Ak áno, tak sa tam niečo pokazilo. Zase nerozumiem tomu - "vypustí vodu a to je všetko"? Akože sa zastaví? Program zvykne bežať 1-2 hodiny.

    Pozri ešte návod, či to nie je medzi popísanými závadami. Ak nie, tak ti zostáva len opravár.
    Peggynka Stretla som sa s tým (u iného výrobcu) a že to bol prietokomer.
    Miroslav860 nieje už v zaruke a myslel som že tam je všetko sol tableta a leštidlo skusim reštartovat dakujem za radu

    pokazena umyvačka riadu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.