Zavrieť

Porady

štartuje ale zdochýňa

Mám malotraktor Agzat má bezproblémové štartovanie ale po pridaní plynu alebo vypnutí sitiča motor zdochne. (pri snažení sa zistiť v čom je chyba som narazil na problém - Pod plavákom je malá nádržka do ktorej vyteká biela tekutina páchnuca po benzíne zmiešaným z olejom alebo iným mazivom. Tiež som si všimol (po niekoľkých pokus o naštartovanie) som zistil že je chybná šviečka (tú som vymenil) ale všimol som si omnoho závažnejší problém : po otvorení prívodu benzínu cez hadičku idúcu z nádrže do motora sa nestane nič.) Keď som aj tento problém eliminoval motor (bez sebe menšej) opravy naštartoval. Keď som ale pridal plyn motor zdochol to isté sa stalo po vypnutí sitiča.

Predom ďakujem za odpoveď.
(podčiarknutý text v zátvorke je len na bližšiu definíciu problému (nemusí sa čítať))

(na obrázku je môj typ malotraktora)
agzat.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Jednoducho:
    Vyčisti si nádrž - je tam voda (emulzia benzínu s "niečim")
    Vyčisti si filtre.
    Prečisti si karburátor, trysky. Nastav bohatosť zmesi.
    Sýtič pridáva palivo za difúzor - preto ide. Po vypnutí sýtiča je nedostatočná (chudobná) zmes.

    štartuje ale zdochýňa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.