Zavrieť

Porady

Reklamácia zákroku u zubárky

Pred sviatkami som bol u zubárky, ktorá mi dávala blombu do zuba, ktorý bol dosť problematický. Už tam predtým bola a začal bolieť, dostal som do neho vložku a teraz mi ho teda znova zatvárala. Bol som upovedomený, že je to problematické miesto, že môže ľahko vypadnúť pri tvrdších záhryzoch a podobne. Lenže s tým problém nebol. Hneď na druhý deň sa ten zub ozval veľkými bolesťami, ktoré som si pretrpel celé sviatky. Teraz plánujem ísť späť k zubárke ako bolestivý prípad s tým, že by som rád vedel, aké sú možnosti, čo sa týka reklamácie.
4 komentárov     zbaliť
kopretinka a čo chceš reklamovať? bolesť?
Jakub Rainy Forgács Tak keď mi zubárka ošetrí a zavrie zub, nečakám, že na druhý deň (sviatočný) prídu bolesti. Očakávam, že bude odo mňa chcieť za ošetrenie ďalšie peniaze a práve to sa mi nepáči, ak niečo neurobila správne.
veronikasad Ak by to tak veľmi bolelo, tak sedí u zubárky už ráno o siedmej a nepíše o pol dvanástej na Poradu ...
milo2 Co to je za zubarka ? Poradím Vám vykašlite sa na ňu a nájdite si schopneho zubara.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Na takéto niečo sa reklamácia sotva bude vzťahovať... vypadá to, že máš asi zapálený nerv, treba ísť k lekárke, na zubný rtg a znovu zub preliečiť....
    Mne pri podobnom probléme lekárka jedno ošetrenie takéhoto zuba "darovala" grátis...

    Reklamácia zákroku u zubárky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.