Zavrieť

Porady

Rodinny dom na hypotekárny úver

Chcela by som zobrať dom na hypotéku lenže môj manžel robí v zahraničí a jeho banka neni na pozicky akceptovana bol by s tím problem keby som dala výpisy z prace aj výpis príjmov preposlat na slovensku banku vub ktorá akceptuje zas ten hypotekarny úver na prestavbu domu. Nasa banka vub je stále otvorená.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

To sa dozvies iba priamo v banke, co akceptuju a co nie. Ak nepochodis u jednej vyskusaj viacere.

Nerozumiem tomu, ze "jeho banka neni na pozicky akceptovana"...co s tym ma jeho banka? Ved svoj pravidelny prijem dokazuje prac.zmluvou a pravidelnym prijmom od zamestnavatela, nie? Je jedno,aku ma banku
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Banky väčšinou vyžadujú nie výpis z účtu, ale výpis z daňového priznania. Ak pracuje v zahraničí a na Slovensku daňové priznanie nepodal - môže s tým byť problém.
A ak banka požaduje zasielanie peňazí na slovenský účet v banke, tak "výplatu" si naň bude musieť preposlať sám.
0 0
eva vs vanova eva vs vanova

eva vs vanova je offline (nepripojený) eva vs vanova

lenze na hypu uver na dom je potrebne banka s vypismi prijmov a z coho chce platit tu hypoteku vlastne splacat takze potrebuje banku na sk ak by som ziadala lebo vazne ta v zahranici neakceptuje bank statement ani neodosielaju.neviem este som s tim nerobila teras po prvykrat si to ziadam aj volala som na to a odpoved bola ze potrebuje z banky 3 pejslipy aj vypis prijmov aj zmluvu ktora je na dobu neurcitu
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Neodosielaju bank statement? Tak nech si ho vytlaci z internet banking.
A este vytlaci filtrovanu historiu o prijati vyplaty na ucet - to budu tie payslips.
A poziada zamestnavatela o potvrdenie ze vyplatu posiela na tento ucet.
Netvrdim ze je to iste, ale v mojom pripade to bolo takto, hoc nie som v zahranici.
0 0
eva vs vanova eva vs vanova

eva vs vanova je offline (nepripojený) eva vs vanova

dakujem vam za radu asi to tak spravim
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať