Zavrieť

Porady

Ceny pohrebných/kamenárskych služieb......

Zdravím, viem trochu morbídna otázka, pre niekoho možno, ale občas také veci človek musí riešit. Takže minulý rok bol pohreb, teraz by sme mali poriešit hrob, cena ma trochu prekvapila cca 4000€ za 2hrob, pravdepodobne viac, viete ako to je pri ,, stavbe,,. Otázka, myslíte že je lepšie si firmu nájst na nete, možno aj z vačšej vzdialenosti, proste či aj tu funguje konkurencia, alebo proste klasika kartel a všetci rovnako.....neexistuje stránka alebo app ked si človek može zadat požiadavok na práce tohoto druhu a čakat na ponuky? Neviem no, možno to niekto riešil, prešiel si tým a bude vediet viac ako ja, to bude ale asi každý, tak dufam, že niekto niečo napíše, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Jurašek no také ponuky akciové som našiel aj ja, preto som sem napísal, ale to bude len nejaký základ + k tomu kopanie/terenne práce a neviem čo ešte, fakt by som potreboval niekoho kto to zažil/riešil prípadne kto to má ako zamestnanie. Ešte ma napadlo čo tak to rozdelit, objednat hrob komplet v kamenárstve a terenné práce a stavbu hrobu nechat na inej firme alebo jednotlivcovi, ako sa na toto pozerajú? Vdaka

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Jedno stare prislovie hovor,ze nie sme taki bohati,aby sme kupovali lacne veci...
    Poznam dost pripadov,ked ludia dali urobit lacnejsi pomik. Po par rokoch sa rozpadol a museli davat urobit novy. Dnes sa vacsina kamenov dovaza z Ciny,su nekvalitne,rozpadavaju sa.
    Za kvalitny kamen musis zaplatit,tie lacne akoze kamene nie su kamene,ale casto imitacie.

    A dat niekolko tisic eur za pomnik je podla mna hlupost,radsej si tie peniaze uzite inak,rozumnejsie.

    Ceny pohrebných/kamenárskych služieb......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.