Zavrieť

Porady

Preposielanie objednavok ako nato

Chcel by som spravit eshop na bazi preposielania objednavok. Chcel by som vediet ci tento sposob ktory opisem je pravne poriadku.

V mojom eshope uvediem v obchodnych podmienkach prevadzkovatela a ze tovar odosiela dodavatel. Reklamacie taktiez napisem nech posielaju dodavatelovi. Tovar bude posielat dodavatel pod svojimi fakturacnymi udajmi bez odkazu na svoj eshop. Dodavatela by som poziadal aby vzdy do baliku pridal zlavovy kod s odkazom na moj eshop.

Bolo by to v poriadku? Alebo ako to spravit aby to bolo v poriadku?
Naposledy upravil Square333 : 16.04.15 at 11:43
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    bomo je offline (nepripojený) bomo

    bomo
    Bolo by to v poriadku len v prípade, keby aj celý e-shop fungoval pod hlavičkou dodávateľa. Lenže to by s tým on musel súhlasiť. Ak máš viacerých dodávateľov, tak je to prakticky nerealizovateľné.

    Akonáhle ale ty prevádzkuješ e-shop, v ktorom ponúkaš akýkoľvek tovar alebo služby, tak TY si zodpovedný za dodržania zákonných požiadaviek. T.z. musíš mať v e-shope TVOJE obchodné údaje, zákazník si tovar objednáva u TEBA, TY mu potvrdzuješ objednávku, uzatvára zmluvný vzťah s TEBOU, reklamuje tovar u TEBA. A samozrejme, musíš mať na to živnosť.

    Preposielanie objednavok ako nato

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.