Zavrieť

Porady

Paypal a fakturácie

Dobrý deň ,

Vytvarám systém predaja reklamných ploch na web stránkach , systém resp. projekt samotný mam už premyslený a už aj dokončený Na mojej stránke si bude môcť zákazník kúpiť priestor na banner resp. na reklamu ale zaplatiť ju bude môcť cez paypal prípadne trustpay takže sa chcem spýtať ako to riešiť z účtovného hľadiska ? Systém je plne automatizovaný to znamena že zákazník si kúpy priestor hneĎ zaplatí a reklama funguje , bez toho aby som do toho nejako zasahoval . Všetko na účet paypalu a trustpay takže sa chcem spýtať ako riešiť účtovníctvo , ako je to s odvádzaním dane v takomto prípade ? lebo ja v podstate faktúry zákazníkovi nevystavujem všetko ide cez platobne brány takže ako riešiť účtovnictvo v takomto prípade je pre mňa záhada , ďakujem za odpovede
avalik mas identifikovaneho zakaznika koli DPH?
Ge90mini ako zákazník sa so sytému prihlasuje cez nejaky login a tam si uvádza informácie o sebe a o firme ale nemusím to byt firma čo si reklamu objednáva , takže v podstate údaje by som mal .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.