Zavrieť

Porady

Obchodovanie s komoditami

co si musim vybavit ak chcem obchodovat s komoditami?
Naposledy upravil ivka70 : 26.05.15 at 05:51
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    je tu o tom dokonca celá sekcia, napr. táto: http://www.porada.sk/plus-500

    Dával som tam kopec dobrých rád, resp. "návod na prežitie".

    Ale s ohľadom na to, že o tom absolútne nič nevieš a nevieš ani hľadať informácie, odporúčam ruky preč od toho. Ak máš nejaké peniaze navyše (a bez peňazí navyše do toho snáď nechceš ísť), tak ich daj na charitu, alebo ich daj žobrákovi na stanici. Bude z toho väčší úžitok, ako keby si ich nalial do komoditného trhu.

    Stručná odpoveď na tvoju otázku: nepotrebuješ prakticky nič. Spraviť si najprv demo účet u niektorého brokera (podľa vlastného uváženia), potom live účet - budú chcieť od teba asi 3 doklady potvrdzujúce tvoj vek a bydlisko. Ak by si snáď (čo je extrémne nepravdepodobné) bol v pluse za rok obchodovania, v čase podávania daňových priznaní si vyhľadáš ďalšie informácie, čo do ktorej kolónky napísať.

    Veľa šťastia. Ak chceš, pošlem ti moje číslo účtu
    jakub4343 dakujem za upozornenie ale ja to i tak casom asi skusim, takze nemusim chodit na ziadny dajme tomu danovy urad a podat im tam nejake oznamenie ci ano? dakujem
    jslancik "Ak by si snáď (čo je extrémne nepravdepodobné) bol v pluse za rok obchodovania, v čase podávania daňových priznaní si vyhľadáš ďalšie informácie, čo do ktorej kolónky napísať. "

    Obchodovanie s komoditami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.